Կոնվերս Բանկի պրոդուկտը՝ արտերկրից դրամական փոխանցումներ ստացողների համար
Կոնվերս Բանկը արտերկրից պարբերաբար դրամային փոխանցումներ ստացող հաճախորդների համար հանդես է գալիս նոր առաջարկով:
Բանկից տեղեկացնում են, որ այսուհետ, հաճախորդը, ստանալով Transfer քարտ, կարող է արտերկրից փոխանցումը դրան հաշվեգրել՝ ուղարկելով հայտ ՀԾ-Ինտերնետ Բանկ համակարգով, [email protected] էլեկտրոնային փոստով, զանգահարելով 010 511 292 հեռախոսահամարով կամ ուղարկելով տեքստային հաղորդագրություն conversebank-transfer Skype կամ +374 93 511 292 Viber / WhatsApp օգտատիրոջը:
Զուգահեռաբար Transfer քարտով փոխանցումներ ստացող հաճախորդները կարող են օգտվել Բանկի՝ հոկտեմբերին գործարկած ակցիայի ընձեռած հնարավորությունից: Դրա շրջանակներում ևս Կոնվերս Բանկը հաճախորդներին է առաջարկում փոխանցված գումարները ստանալ Տրանսֆեր վճարային քարտերով և օգտվել արժույթի՝ արտոնյալ պայմաններով փոխարկման հնարավորությունից:
«Մասնավորապես, մինչև դեկտեմբերի 30-ը դոլարը կփոխարկվի բանկում գործող կանխիկի առքի փոխարժեքից 1, եվրոն՝ 2 դրամով, իսկ ռուբլին՝ 10 լումայով ավելի բարձր փոխարժեքով»,- հայտնում են Կոնվերս բանկից
Զուգահեռաբար, վերջին երկու ամիսներին նվազագույնը 200000 դրամ ընդհանուր գումարի 3 և ավելի փոխանցում ստացած հաճախորդներին ակցիայի շրջանակներում մինչեւ 500 հազ. դրամի չափով վարկային սահմանաչափի հնարավորություն է ընձեռվելու, իսկ MasterCard Standard քարտ է տրամադրվելու գործող սակագնից 50%-ով ցածր գնով և սպասարկման վճարով:

Converse Bank announces a new product for customers receiving money transfers from abroad
Converse Bank has announced a new offer for the customers receiving regular money transfers from abroad. As the Bank reported in a release, henceforth, a customer can get a Transfer card and credit to it the funds received via money transfer from abroad, by means of sending the relevant application by AS-Internet Bank system, to e-mail address [email protected], by calling 010 511 292 phone number, sending a text message to conversebank-transfer Skype or to Viber/WhatsApp user by number +374 93 511 292.
Besides, the customers receiving money transfers by Transfer card can make use of the opportunity offered by the campaign launched by the Bank in October. Within the framework of it, Converse Bank offers its customers to receive the transferred funds via payment cards Transfer and make use of the opportunity to exchange currency on privileged conditions.
“Namely, by December 30, dollars will be exchanged at the Bank at an exchange rate by 1 AMD, Euro – by 2 AMD, and rubles – by 10 lumas higher than the exchange rate for cash purchase applied at the Bank”,- we were told at Converse Bank.
Simultaneously, the customers receiving 3 and more transfers for the minimum total amount of AMD 200000 within the latest two months will have the opportunity of getting a credit limit for up to AMD 500 thousand and Master Card Standard will be provided to them at a price and with service fee by 50% lower than the current tariff.
Within the framework of the campaign, Transfer card is provided to the customers free of charge, also based on online application.