Կոնվերս Բանկը կմասնակցի «Lady EXPO« թեմատիկ ցուցահանդեսին
«Կոնվերս Բանկը ցուցահանդեսի այցելուներին  է ներկայանալու նոր դիզայնով Woman’s քարտով և քարտապանների համար գործարկված ակցիաներով:Woman’s քարտը իր տեսակով եզակի է Հայաստանում և մշակվել է  հատուկ կանանց համար՝ հաշվի առնելով նրանց նախասիրություններն ու ճաշակը: Այն առանձնանում է  յուրահատուկ դիզայնով, ինչպես նաև  պարբերաբար  քարտապան  կանանց համար գործարկվող  զեղչային, գումարի հետվերադարձի ակցիաներով՝ ինչպես բանկի գործընկեր հագուստի, օծանելիքի բրենդային խանութներում, ռեստորաններում, այնպես էլ գեղեցկության սրահներում, մարզասրահներում»,-ասացին Բանկում:
Գործարկված ակցիաների շրջանակներում  Կոնվերս Բանկը Woman’s  պլաստիկ քարտերի  քարտապաններին է ներկայանալու մի քանի շահավետ առաջարկով:
«Մասնավորապես, Բանկը  նոր և գործող հաճախորդներին է առաջարկելու առավելագույնը 500 հազար դրամի վարկային սահմանաչափ՝  մինչև 36 ամիս ժամկետով, ինչպես նաև առաջնային շուկայից ավտոմեքենայի ձեռքբերման «Մոբիլ» վարկ՝ արտոնյալ պայմաններով: Ակցիայի մասնակիցներին  Կոնվերս Բանկի «Կիլիկիա» և «Նոր-Նորք» մասնաճյուղերում անհատական պահատուփերի ծառայություն կտրամադրվի 50 տոկոս զեղչով սակագնով»,-ասացին Բանկում:
Նշված ակցիաներից կարող եք օգտվել նոյեմբերի 25-27-ը ներառյալ՝  Կոնվերս Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում և Lady Expo-ում Բանկի տաղավարում:

Converse Bank will take part in “Lady EXPO” thematic exposition to take place on November 25-27. “Converse Bank will present to the visitors of the exposition the Woman’s card with a new design and the campaigns launched for cardholders. Woman’s card is unique in Armenia and has been developed specially for women, taking into account their preferences and taste. It is distinguished by a unique design, as well as regular discount and cash back campaigns organized for cardholder women, both at the Bank’s partner clothing and perfume brand stores and restaurants, and at beauty salons and gym halls,” the Bank told in a press release.
Within the framework of the launched campaigns, Converse Bank will make a number of advantageous offers for holders of Woman’s plastic cards.
“Namely, the Bank will offer new and existing customers credit limit of up to AMD 500 thousand, with maturity up to 36 months, as well as preferential terms for “Mobil” loan for purchase of a car at the primary market. The participants of the campaign will be provided with the service of individual safe deposit boxes at 50 percent discount at Converse Bank’s Kilikia and Nor-Nork branches,” the release added.
According to the source, the campaigns will be available on November 25-27, inclusive, at all branches of Converse Bank and in the Bank’s pavilion at Lady Expo.