Կոնվերս Բանկը կմասնակցի «Lady EXPO« թեմատիկ ցուցահանդեսին
«Կոնվերս Բանկը ցուցահանդեսի այցելուներին  է ներկայանալու նոր դիզայնով Woman’s քարտով և քարտապանների համար գործարկված ակցիաներով:Woman’s քարտը իր տեսակով եզակի է Հայաստանում և մշակվել է  հատուկ կանանց համար՝ հաշվի առնելով նրանց նախասիրություններն ու ճաշակը: Այն առանձնանում է  յուրահատուկ դիզայնով, ինչպես նաև  պարբերաբար  քարտապան  կանանց համար գործարկվող  զեղչային, գումարի հետվերադարձի ակցիաներով՝ ինչպես բանկի գործընկեր հագուստի, օծանելիքի բրենդային խանութներում, ռեստորաններում, այնպես էլ գեղեցկության սրահներում, մարզասրահներում»,-ասացին Բանկում:
Գործարկված ակցիաների շրջանակներում  Կոնվերս Բանկը Woman’s  պլաստիկ քարտերի  քարտապաններին է ներկայանալու մի քանի շահավետ առաջարկով:
«Մասնավորապես, Բանկը  նոր և գործող հաճախորդներին է առաջարկելու առավելագույնը 500 հազար դրամի վարկային սահմանաչափ՝  մինչև 36 ամիս ժամկետով, ինչպես նաև առաջնային շուկայից ավտոմեքենայի ձեռքբերման «Մոբիլ» վարկ՝ արտոնյալ պայմաններով: Ակցիայի մասնակիցներին  Կոնվերս Բանկի «Կիլիկիա» և «Նոր-Նորք» մասնաճյուղերում անհատական պահատուփերի ծառայություն կտրամադրվի 50 տոկոս զեղչով սակագնով»,-ասացին Բանկում:
Նշված ակցիաներից կարող եք օգտվել նոյեմբերի 25-27-ը ներառյալ՝  Կոնվերս Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում և Lady Expo-ում Բանկի տաղավարում:

«Конверс Банк» представит посетителям выставки новый дизайн карты Woman’s и новые акции для держателей карт.
Согласно релизу, карта Woman’s уникальна в Армении и была разработана специально для женщин, с учетом их предпочтений и вкуса. Она отличается уникальным дизайном, а также скидочными акциями и акциями по возврату средств (cash back) как в брендовых магазинах одежды и парфюмерии и в ресторанах, так и в салонах красоты и спортзалах, являющихся партнерами Банка.
В рамках акций Конверс Банк выступит с несколькими выгодными предложениями для держателей карт Woman’s.
«В частности, Банк предложит новым и действующим клиентам кредитный лимит в размере до 500 тысяч драмов, со сроком погашения до 36 месяцев, а также кредит “Мобиль” на покупку автомобиля на первичном рынке, на льготных условиях. В филиалах Конверс Банка “Киликия” и “Нор-Норк” услуга “индивидуальные депозитные ячейки” будет предоставляться участникам акций со скидкой в размере 50 процентов», – отметили в Банке.
Вышеупомянутыми акциями можете воспользоваться 25-27 ноября, включительно, во всех филиалах Конверс Банка и в павильоне Банка на выставке «Lady EXPO».