Կոնվերս Բանկի Woman’s քարտապանները կկարողանան օգտվել գումարի հետվերադարձի ակցիաներից
«Կոնվերս Բանկի՝ նոր դիզայնով Woman’s քարտը մեծ հետաքրքրություն է առաջացրել «Lady EXPO» թեմատիկ ցուցահանդեսի հաճախորդների շրջանում, ինչի վկայությունն էր ցուցահանդեսի օրերին Բանկի տաղավարում ակտիվությունը և Woman’s պլաստիկ քարտի տրամադրման նպատակով ստացված հայտերի մեծ քանակը: Քարտերը հայտատուները կստանան առաջիկա օրերին»,- այս մասին հայտնում են Բանկից:
Կոնվերս Բանկը «Lady EXPO» թեմատիկ ցուցահանդեսի այցելուներին էր ներկայացել ոչ միայն նոր դիզայնով Woman’s քարտով, այլև մի քանի շահավետ առաջարկով: Մասնավորապես, այդ օրերին Woman’s քարտապաններին ընձեռվել էր մինչև 500 հազար դրամի վարկային սահմանաչափի, ինչպես նաև արտոնյալ պայմաններով առաջնային շուկայից ավտոմեքենայի ձեռքբերման «Մոբիլ» վարկի հնարավորություն և այլն:
«Առաջիկայում ևս Woman’s քարտապանները կկարողանան օգտվել Woman’s քարտապան կանանց համար գործարկվող զեղչային, գումարի հետվերադարձի ակցիաներով»,-փոխանցում են Բանկից։

Converse Bank presented number of new offers for Woman’s cardholders
“Converse Bank’s Woman’s card with a new design has caused great interest among customers at the “Lady EXPO” thematic exposition, which was evidenced by the high activity in the Bank’s pavilion during the exposition days and the large number of applications received for obtaining Woman’s plastic card. As the Bank reported in a release, the applicants will get the cards in a few days,” the Bank said.
At “Lady EXPO” thematic exposition, Converse Bank not only presented to the visitors the Woman’s card with a new design, but also made a number of advantageous offers. Namely, during those days Woman’s cardholders were offered the opportunity of obtaining credit limit of up to AMD 500 thousand, as well as preferential terms for “Mobil” loan for purchase of a car at the primary market, etc.
“In the future as well, Woman’s cardholders will have the opportunity of making use of discount and cash back campaigns organized for women customers, holders of the Woman’s card,” said the Bank.