Կոնվերս Բանկը վերանայել է ոսկու գրավադրմամբ վարկավորման ակցիայի պայմանները
Կոնվերս Բանկը վերանայել է ոսկու գրավադրմամբ վարկավորման ակցիայի պայմանները՝ զուգահեռաբար հանդես գալով ևս մեկ առաջարկով: Դրա շրջանակներում Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում ոսկու գրավադրմամբ դրամային վարկեր՝ մինչև երեք ամիս ներառյալ ժամկետով՝ 9 տոկոս, իսկ 3-6 ամիս ներառյալ ժամկետով՝ 10 տոկոս տարեկան դրույքաչափով:
«Հաշվի առնելով ոսկու գրավադրմամբ վարկավորման նկատմամբ պահանջարկը և այդ վարկատեսակի հասանելիությունը մեծ թվով մարդկանց, Կոնվերս Բանկը երկարաձգել է համապատասխան ակցիայի ժամկետը, ինչպես նաև վերանայել վարկավորման պայմանները՝ նվազեցնելով տոկոսադրույքը»,-նշում են Կոնվերս Բանկից:
Ակցիայի շրջանակներում Կոնվերս Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում ոսկու գրավադրմամբ վարկավորման համար ամենամրցունակ պայմաններից մեկը:
Մասնավորապես, Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում ոսկու գնահատված արժեքի մինչեւ 120%-ի չափով վարկեր: Վարկավորման առավելագույն գումարը 7 մլն դրամ կամ դրան համարժեք արտարժույթ է, ժամկետը՝ մինչև 3 տարի: Ակցիայի շրջանակներում սպասարկման ամենամսյա հավելյալ վճարներ չեն նախատեսվում:

В Армении пересмотрены условия акции для кредитов, предоставляемых под залог золота
Конверс Банк пересмотрел условия акции для кредитов, предоставляемых под залог золота, выступив одновременно еще с одним предложением.
Согласно релизу, в рамках акции Банк предлагает своим клиентам кредиты под залог золота, в драмах РА, со сроком погашения до трех месяцев, включительно, с  годовой процентной ставкой 9% или со сроком погашения 3-6 месяцев, включительно, с  годовой процентной ставкой 10%.
«Принимая во внимание спрос на кредиты под залог золота и доступность этого вида кредита для большого числа людей, Конверс Банк продлил срок действия соответствующей акции, а также пересмотрел условия кредитования, снизив процентную ставку», – заявили в Конверс Банке, добавив, что в рамках акции Конверс Банк предлагает своим клиентам одни из самых конкурентоспособных условий кредитования под залога золота.
В частности, Банк предлагает своим клиентам кредиты на сумму до 120% процентов от оцененной стоимости золота. Максимальная сумма кредита составляет 7 млн. драмов РА или эквивалентную сумму в иностранной валюте, срок погашения – до 3-х лет. В рамках акции дополнительные ежемесячные выплаты за обслуживание не взимаются.