«Ռեալի» գլխավոր մարզիչ Զինեդին Զիդանը Իսպանիայի առաջնությունում «Սելտայի» հետ ոչ ոքի խաղից հետո հայտարարել է, որ թիմը ուժեղացնելու կարիք չի զգում։
«Այսօրվա խաղից մենք գոհ չենք, բայց սեզոնի ավարտը դեռ հեռու է։ Վաղը մենք կվերադառնանք աշխատանքի և չենք պատրաստվում խոսել առաջնության մասին։ Կաշխատենք ամեն օր, գնանք հանդիպումից, խաղից խաղ կփորձենք ցուցադրել կայուն խաղ, բայց չենք խելագարվի։
Փոփոխությունների ինձ հիմա պետք չեն։ Տեսնենք ինչ կլինի միչն ամսի 31-ը, բայց այժմ ես գոհ եմ թիմից»,- Sports.ru-ի փոխանցմամբ՝ ասել է Զիդանը։

Зинедин Зидан после ничьи с «Селтой»: Сейчас новички мне не нужны, я доволен «Реалом»
Главный тренер «Реала» Зинедин Зидан прокомментировал ничью с «Сельтой» (2:2) в матче 18-го тура испанской Примеры. Об этом сообщает «Eurosport.ru».
«Мы очень хорошо играли в первые 45 минут, но не во вторые. Мы допустили много ошибок, которых необходимо избегать. Сегодняшней игрой мы недовольны, но до конца сезона еще далеко. Завтра мы вернемся к работе, и мы не собираемся говорить о чемпионате. Будем работать день за днем, идти от матча к матчу, постараемся показать стабильную игру, но сходить с ума не будем.
Трансферы? Сейчас новички мне не нужны. Посмотрим, что случится до 31 числа, но не сейчас. Почему? Потому что я доволен командой», – заявил Зидан Football Espana.