Կուրնիկովան ու Իգլեսիասն առաջին անգամ ցույց են տվել նորածին երկվորյակներին
Ռուս նախկին թենիսիստուհի Աննա Կուրնիկովան և իսպանացի երգիչ Էնրիկե Իգլեսիասն Ինստագրամում առաջին անգամ հրապարակել են իրենց նորածին երկվորյակների լուսանկարները, գրում է hellomagazine.com-ը:
Նրանք լուսանկարներին կից գրել են՝ «Իմ լույս»:
Երկվորյակները ծնվել են 2017 թվականի դեկտեմբերի 16-ին Մայամիում: Տղային կոչել են Նիկոլաս, աղջկան՝ Լյուսի:
Հիշեցնենք, որ Կուրնիկովայի անակնկալ ծննդաբերության լուրը տարածվել է դեկտեմբերին: Երեխաների ծննդյան փաստը հաստատել էր միայն Էնրիկեի մայրը՝ ֆիլիպինցի լրագրող և հեռուստահաղորդավար Իզաբել Փրեյսլերը: Հարցազրույցում նա պատմել է Աննայի հղիության և իրենց ընտանիքում տեղի ունեցած երջանկության մասին:
Նշենք, որ Կուրնիկովան և Իգլեսիասը թեև պաշտոնապես ամուսնացած չեն, բայց արդեն 16 տարի միասին են ապրում: 2003թ. թենիսիստուհին ավարտել է պրոֆեսիոնալ կարիերան՝ լուրջ վնասվածքի պատճառով:

Энрике Иглесиас и Анна Курникова впервые показали новорожденных близнецов – Николаса и Люси
Счастливые родители – бывшая российская теннисистка Анна Курникова и испанский Энрике Иглесиас, 16 декабря 2017-го ставшие родителями двойни – сына Николаса и дочери Люси, впервые продемонстрировали их поклонникам, выложив фотографии своих крошек в Instagram с разницей в несколько минут, пишет hellomagazine.
«Мой свет», – сообща подписали Анна и Энрике снимки, на которых они изображены с девочкой и мальчиком.
До этого момента факт рождения малышей подтверждала лишь мама Энрике – филиппинская журналистка и телеведущая Изабель Прейслер. Она украсила обложку испанского HOLA! и в интервью рассказала о беременности Анны и случившемся счастливом событии в их семье.
«Беременность Анны протекала спокойно, ей не требовался постельный режим. Энрике сейчас просто невероятно счастлив!» – отметила она.
О беременности Анны не было известно ничего ровно до момента появления близнецов на свет. По словам Изабель, так получилось неспециально.