Արտոնյալ պայմաններ՝ Sհopin-ից օգտվողների համար
«Ակցիայի գործարկմամբ Կոնվերս Բանկը խորացնում է գործակցությունը Բանկի հիմնական բաժնետիրոջ՝ պարոն Էդուարդո Էռնեկյանի կողմից կառավարվող խմբում ներառված մեկ այլ կառույցի «Հայփոստ»-ի հետ՝ փոստային օպերատորի  Sհopin համակարգով անկանխիկ գնումներ կատարողներին  որոշ բանկային ծառայություններ մատուցելով արտոնյալ պայմաներով»,- ասել են Բանկում:
Բանկի մամուլի ծառայությունից հայտնում են, որ ակցիայի շրջանակներում  Կոնվերս Բանկը  Shopin ծառայությունից 2017թ. ընթացքում օգտված հաճախորդներին առաջարկում է Visa Gold և Visa Classic քարտեր՝  50%-ով զեղչված սպասարկման վճարով, ինչպես նաև  վարկային սահմանաչափով Visa Virtual հաշիվներ:
«Մինչև 1 մլն դրամի չափով վարկային սահմանաչափը կարող է օգտագործվել միայն Հայփոստի Shopin ծառայությունից օգտվելու նպատակով (ապրանքներ ձեռք բերելու և գնված ապրանքի Հայփոստի կողմից առաքման ծառայության վճար)»,-եզրափակեցին Բանկում:
Զուգահեռաբար, Կոնվերս Բանկը Հայփոստի որոշ բաժանմունքների հաճախորդներին է առաջարկում ապառիկ վարկավորում՝ մրցունակ պայմաններով:

В Армении предлагаются льготные условия для банковских клиентов – пользователей услуги Shopin
«Посредством этой акции, Конверс Банк расширяет партнерские отношения с “Айпост” – еще одной структурой, входящей в группу, управляемую основным акционером Банка Эдуардо Эрнекяном, предлагая льготные условия предоставления некоторых банковских услуг клиентам, совершающим безналичные покупки по системе Shopin почтового оператора», – отметили в Банке.
В частности, в рамках акции Конверс Банк предлагает клиентам, воспользовавшимся услугой Shopin в 2017г., карты Visa Gold и Visa Classic с 50%-ной скидкой на плату за обслуживание, а также счета Visa Virtual с кредитным лимитом.
«Кредитный лимит в размере до 1 млн. драмов РА может использоваться только в рамках услуги Shopin “АйПост” (оплата за услугу приобретения товаров и доставки приобретенных товаров со стороны “АйПост”)», – отметили в Банке.
Одновременно, Конверс Банк предлагает клиентам некоторых филиалов «Айпост» кредиты в рассрочку на конкурентных условиях. С подробностями акции можно ознакомиться, перейдя по ссылке.