Կոնվերս Բանկը Գարնանային տոների կապակցությամբ հայտարարում է ավանդական ակցիաների մեկնարկի մասին, որոնցից առաջինի շրջանակներում, մարտի 1-ից ապրիլի 7-ը կանայք Կոնվերս Բանկի մասնաճյուղերում Woman’s պլաստիկ քարտ կկարողանան ստանալ սպասարկման վճարի 50% նվազեցված գնով /միայն առաջին տարվա համար / և օգտվել վարկային սահմանաչափից:
«Կոնվերս Բանկը պարբերաբար հանդես է գալիս Woman’s քարտապանների համար նախատեսված զեղչային և Cashback ակցիաներով: Այս ակցիայի շրջանակներում 36 ամիս ժամկետով և առավելագույնը 1 միլիոն դրամի չափով վարկային սահմանաչափ կարող են ստանալ Բանկի բոլոր Woman’s քարտապանները », - տեղեկացնում են Բանկից՝ նշելով, որ Woman’s քարտերը իրենց տեսակով եզակի են Հայաստանում և մշակվել են՝ հաշվի առնելով կանանց նախասիրությունները: Մասնավորապես, Woman’s պլաստիկ քարտերը մյուսներից տարբերվում են ոչ միայն յուրօրինակ դիզայնով, այլև քարտապաններին հնարավորություն են տալիս օգտվել պարբերաբար կանանց համար գործարկվող պրոդուկտներից, զեղչային և cashback ակցիաներից:
Կանանց միջազգային օրվան ընդառաջ՝ մարտի 6-ից 8-ը կանցկացվի Կոնվերս Բանկի ավանդական Cashback ակցիան, որից կարող են օգտվել Բանկի բոլոր քարտապանները: Այդ օրերին, կատարելով անկանխիկ գնումներ բանկի գործընկեր խանութներում եւ վաճառակետերում, հաճախորդները կստանան գործարքի կամ գործարքների գումարի աննախադեպ՝ 25%-ի չափով հետվերադարձ:
«Cashback ակցիան իրականացվում է հավատարիմ հաճախորդներին խրախուսելու նպատակով և Կանանց միջազգային օրվա կապակցությամբ բանկի քարտապաններին շահավետ գնումների հնարավորություն է ընձեռում գործընկերների ցանցում, ուր ներառված են օծանելիքի, հագուստի, կոշկեղենի, զարդերի, աքսեսուարների, նվերների, քաղցրավենիքի և այլ խանութ-սրահներ»,- հայտնում են Բանկից:
Մանրամասները հղումներում՝ «Ակցիա. Woman's Card + Վարկային սահմանաչափ» և «25% CashBack Կանանց տոնի առթիվ»:

Converse Bank announces the launch of traditional campaigns devoted to the spring holidays. Within the framework of the first one, from March 1 to April 7, women will have the opportunity to get Woman's plastic cards at Converse Bank branches with the service fee discounted by 50% /only for the first year/ and make use of the offered credit limit, the Bank reported in a a press statement,
"Converse Bank regularly conducts discount and CashBack campaigns for holders of Woman's cards. Within the framework of this campaign, all Woman's cardholders can get a credit limit for a maximum amount of AMD 1 million, with maturity of 36 months," the release said, mentioning that Woman's cards, with their type, were unique in Armenia and had been developed taking into account women's preferences. Namely, Woman's plastic cards differ from other cards not only for their distinctive design, but also due to the fact that they enable the cardholders to make use of products, discounts, and CashBack campaigns regularly launched for women.
In celebration of the International Women's Day, Converse Bank's traditional CashBack campaign will be conducted on March 6-8. All cardholders of the Bank are eligible for participation in this campaign. On these days, making non-cash purchases at the Bank's partner shops and points of sale, customers will get unprecedented 25% CashBack for the transaction or transactions.
"The CashBack campaign is held to encourage loyal customers and enable the Bank's cardholders to make purchases in connection with the International Women's Day on favorable conditions in the Bank's partner network, which includes perfume, clothes, footwear, jewelry, accessories, gift, sweets and other shops", the statement concluded.