Կոնվերս Բանկը խաղարկում է UEFA Չեմպիոնների Լիգայի եզրափակչի տոմս
Կոնվերս Բանկը՝ «Հանդիպեք չեմպիոններին» ակցիայի շրջանակներում, իր Mastercard և Maestro  քարտապաններին է առաջարկում կատարել անկանխիկ գնումներ և UEFA Չեմպիոնների Լիգայի՝ Կիևում կայանալիք  եզրափակիչ խաղին գտնվելու հնարավորություն  ստանալ:
Ակցիան գործարկվում է անկանխիկ գործարքների խրախուսման նպատակով և դրա ընձեռած հնարավորություններից կարող են օգտվել այն Mastercard և  Maestro քարտապանները, որոնք ակցիայի շրջնակներում՝ 2018թ.-ի մարտի 26-ից մայիսի 10-ը ներառյալ կկատարեն առնվազն  25 անկանխիկ գործարք  նվազագույնը 400,000 ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի:
«Ակցիայի շրջանակներում կխաղարկվի UEFA Չեմպիոնների Լիգայի եզրափակչի 1 տոմս երկու հոգու համար և ուղևորություն դեպի Կիև: Ակցիայի շրջանակներում առավելագույն գումարի և քանակի գործարքներ կատարած ևս 9 քարտապան կստանան  դրամական պարգև», -  հայտնում են բանկից:

Банковские клиенты в Армении могут принять участие в акции «Встреча с чемпионами»
В рамках акции «Встреча с чемпионами» Конверс Банк предлагает держателям своих карт Mastercard и Maestro совершать безналичные транзакции и получить возможность просмотра финального матча Лиги чемпионов УЕФА на Олимпийском стадионе Киева.
«Акция проводится с целью поощрения безналичных транзакций по картам Master и Maestro Конверс Банка. Возможностями, предлагаемыми акцией, могут воспользоваться те держатели карт, которые, в рамках акции, совершат не меньше 10-и безналичных транзакций на минимальную общую сумму в размере 400.000 драмов РА. По окончании акции, посредством лотереи, между ними будут разыграны 2 билета на финал и поездка в Киев. Еще 9 держателей карт, совершивших транзакции на наибольшую сумму и в наибольшем количестве, получат денежное вознаграждение», – отметили в Банке.
Срок акции «Встреча с чемпионами» истекает 10-ого мая. С подробной информацией об акции можно ознакомиться, перейдя по ссылке.