Կոնվերս Բանկը խաղարկում է UEFA Չեմպիոնների Լիգայի եզրափակչի տոմս
Կոնվերս Բանկը՝ «Հանդիպեք չեմպիոններին» ակցիայի շրջանակներում, իր Mastercard և Maestro  քարտապաններին է առաջարկում կատարել անկանխիկ գնումներ և UEFA Չեմպիոնների Լիգայի՝ Կիևում կայանալիք  եզրափակիչ խաղին գտնվելու հնարավորություն  ստանալ:
Ակցիան գործարկվում է անկանխիկ գործարքների խրախուսման նպատակով և դրա ընձեռած հնարավորություններից կարող են օգտվել այն Mastercard և  Maestro քարտապանները, որոնք ակցիայի շրջնակներում՝ 2018թ.-ի մարտի 26-ից մայիսի 10-ը ներառյալ կկատարեն առնվազն  25 անկանխիկ գործարք  նվազագույնը 400,000 ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի:
«Ակցիայի շրջանակներում կխաղարկվի UEFA Չեմպիոնների Լիգայի եզրափակչի 1 տոմս երկու հոգու համար և ուղևորություն դեպի Կիև: Ակցիայի շրջանակներում առավելագույն գումարի և քանակի գործարքներ կատարած ևս 9 քարտապան կստանան  դրամական պարգև», -  հայտնում են բանկից:

Within the framework of “Meet Champions” campaign, Converse Bank offers its Master and Maestro cardholders to make non-cash purchases and get the opportunity of watching the final match of UEFA Champions League at the Olympic Stadium in Kiev.
“The campaign is launched to encourage non-cash transactions with Converse Bank’s Master and Maestro cards and the opportunities offered by the campaign are open to those cardholders who will make at least 10 non-cash transactions for the minimum total amount of AMD 400.000 within the framework of the campaign,” the bank sources said.
“When the campaign is over, 2 tickets for the final and a trip to Kiev will be drawn in a lottery organized for such cardholders. Besides, 9 cardholders making the maximum amount and quantity of transactions during the campaign, will get money prizes.”