Ջոն Տրավոլտան Կաննի կինոփառատոնում պարել է 50 Cent-ի երգի հնչյունների ներքո
Ամերիկացի դերասան Ջոն Տրավոլտան ուրախացրել է համացանցի օգտատերերին՝ պարելով 50 Cent-ի երգի հնչյունների ներքո: Այս մասին գրում է ՌԻԱ Նովոստին:
50 Cent-ը ելույթ է ունեցել Կաննի 71-րդ միջազգային կինոփառատոնին ռեժիսոր Քևին Քոնոլիի «Գոթի» ֆիլմի պրեմիերայի ժամանակ: Այդ ընթացքում դերասանը բարձրացել է բեմ և պարել Just A Lil Bit երգի հնչյունների ներքո: Դատելով հանդիսատեսի արձագանքից, նրանք գոհ էին դերասանի պարից:
«Ես ու Ջոն Տրավոլտան զվարճանում ենք: Երդվում եմ, որ ես այստեղ եմ եկել միայն նրա համար»,- գրել է ռեփերը Twitter-ում և հրապարակել 64-ամյա դերասանի պարի տեսանյութը:

Джон Траволта порадовал пользователей соцсетей зажигательным танцем под трек 50 Cent
Американский актер Джон Траволта порадовал пользователей социальных сетей зажигательным танцем под трек 50 Cent. Об этом сообщает РИА Новости.
Рэпер выступал в Каннах на премьере драмы «Кодекс Готти», в которой Траволта сыграл главную роль. В какой-то момент актер вышел на сцену станцевать под трек «Just A Lil Bit». Судя по реакции зрителей, они остались довольны.
«Я и Джон Траволта зажигаем! Клянусь, я приехал сюда только из-за него», – написал 50 Cent в Twitter, опубликовав ролик с танцующим 64-летним актером.
В комментариях к твиту 50 Cent пользователи вспомнили о других знаменитых танцах актера из таких фильмов, как «Криминальное чтиво» и «Бриолин», а также о меме с его участием.