Բակո Սահակյանն ու Ռոբերտ Նազարյանը քննարկվել են հանրային ծառայություններին վերաբերող հարցեր
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր ընդունել է ՀՀ hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի պատվիրակությանը` կառույցի ղեկավար Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ:
ԱՀ նախագահի աշխատակազմից հայտնում են, որ քննարկվել են հանրային ծառայությունների և տնտեսական մրցակցության կարգավորման ոլորտում երկու հայկական պետությունների համագործակցության ընդլայնմանն ու խորացմանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցել են ԼՂՀ հանրային ծառայությունները և տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Հակոբ Ղահրամանյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Президент Арцаха и глава КРОУ Армении обсудили вопросы расширения и углубления сотрудничества
Президент Республики Арцах (Нагорно-Карабахской Республики (НКР)) Бако Саакян 18 мая принял делегацию Комиссии по регулированию общественных услуг (КРОУ) Республики Армения во главе с руководителем структуры Робертом Назаряном. Об этом сообщает пресс-служба президента НКР.
Был обсужден ряд вопросов, касающихся расширения и углубления сотрудничества двух армянских республик в сфере регулирования общественных услуг и экономической конкуренции.
Во встрече приняли участие председатель Комиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции НКР Акоп Каграманян, другие должностные лица.