Բակո Սահակյանն ու Ռոբերտ Նազարյանը քննարկվել են հանրային ծառայություններին վերաբերող հարցեր
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր ընդունել է ՀՀ hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի պատվիրակությանը` կառույցի ղեկավար Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ:
ԱՀ նախագահի աշխատակազմից հայտնում են, որ քննարկվել են հանրային ծառայությունների և տնտեսական մրցակցության կարգավորման ոլորտում երկու հայկական պետությունների համագործակցության ընդլայնմանն ու խորացմանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցել են ԼՂՀ հանրային ծառայությունները և տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Հակոբ Ղահրամանյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Artsakh Republic President Bako Sahakyan on Friday received the delegation of the Public Services Regulatory Commission led by Chairman of the structure Robert Nazaryan.
A number of issues related to enhancing and deepening cooperation between the two Armenian states in the field of regulating public services and economic competition were on the agenda of the meeting, the Artsakh presidential office said.
Chairman of the Artsakh State Commission on Regulating Public Services and Economic Competition Hakob Ghahramanyan and other officials also attended the meeting.