Նիկոլ Փաշինյանը և Աննա Հակոբյանը ներկա են գտնվել սոպրանո Լիաննա Հարությունյանի մենահամերգին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը և տիկին Աննա Հակոբյանն Արամ Խաչատրյան համերգասրահում ներկա են գտնվել «Երևանյան հեռանկարներ» 19-րդ միջազգային փառատոնի շրջանակում տեղի ունեցած սոպրանո Լիաննա Հարությունյանի մենահամերգին: Այս մասին հայտնում են կառավարության տեղեկատվության ու հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
Լիաննա Հարությունյանը հանդես է եկել Հայաստանի ազգային ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի հետ՝ գեղարվեստական ղեկավար և գլխավոր դիրիժոր Էդուարդ Թոփչյանի ղեկավարությամբ:
«Երևանյան հեռանկարներ» 19-րդ միջազգային փառատոնն անցկացվում է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի բարձր հովանու ներքո:

Prime Minister Nikol Pashinyan of Armenia and his spouse Anna Hakobyan attended the solo concert of soprano Liana Haroutunyan, held at the Aram Khachatryan Concert Hall on Thursday evening on the sidelines of the 19th Yerevan Perspectives International Music Festival.
Liana Haroutunyan was accompanied by the National Philharmonic Orchestra of Armenia under the guidance of artistic director and chief conductor Eduard Topchyan, the PM’s office said.
The 19th edition of Yerevan Perspectives international festival is held under the high patronage of Prime Minister Pashinyan.