Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր այցելել է քաղաք Մարտունի և աշխատանքային խորհրդակցություն անցկացրել շրջվարչակազմի ղեկավարության հետ՝ շրջանի սոցիալ-տնտեսական զարգացման հետ կապված հարցերի շուրջ:
ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից հայտնում են, որ զեկույցներով հանդես են եկել շրջվարչակազմի ղեկավար Մհեր Օհանյանը, վարչակազմի ստորաբաժանումների պատասխանատուներ:
Քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ Նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին:

Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited today the town of Martouni and convened a working consultation with the regional administration authorities on issues related to the region’s social-economic development.
As the press department at the President’s Office reported, the Head of the regional administration Mher Ohanyan and responsible officials of the administration’s subdivisions delivered reports.
President Sahakyan gave corresponding instructions to the heads of the concerned structures for proper realization of the discussed issues, the release added.