Ավտովարկավորման շահավետ ակցիա՝ Կոնվերս Բանկում
Կոնվերս Բանկը գործարկել է առաջնային ավտոշուկայից ավտոմեքենաների ձեռքբերման ակցիա՝ հաճախորդներին առաջարկելով վարկավորման  ավելի շահավետ պայմաններ:
Բանկից հայտնում են, որ ավտովարկավորման ակցիայի շրջանակներում Կոնվերս Բանկը հաճախորդներին է առաջարկում առավելագույնը 45 մլն դրամի չափով վարկավորում: Մարման ժամկետը մինչև 84 ամիս է, տարեկան անվանական տոկոսադրույքը՝  սկսած 11, իսկ կանխավճարը՝ սկսած 10 տոկոսից:
Ակցիայի շրջանակներում վարկավորում իրականացվում է հնարավորինս սեղմ ժամկետներում, իսկ առաջնային շուկայից ավտոմեքենայւի ձեռքբերման նպատակով մինչև 15 մլն դրամ  վարկավորման դեպքում տրանսպորտային միջոցի ապահովագրություն չի պահանջվում:

Converse Bank has launched a campaign for purchase of cars from primary market and offers the customers loans on advantageous terms.
According to the release, by the Bank, within the scope of the car loan campaign Converse Bank offers loans to the customers to the maximum amount of AMD 45 M. The loan maturity is up to 84 months, the annual interest rate starts from 11% and the minimum prepayment is 10%.
The lending is executed in the shortest period possible, and insurance of the car is not required for loans of up to AMD 15 M intended for purchase of cars from the primary market.