Վարդան Մինասյանը հրաժարական է ներկայացրել
Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Վարդան Մինասյանը հրաժարական է ներկայացրել, որն ընդունվել է ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանի կողմից: Այս մասին տեղեկացնում են ՀՖՖ-ից:
Նշենք, որ Վարդան Մինասյանը նաև հրաժարականի դիմում է ներկայացրել ՀՖՖ տեխնիկական տնօրենի պաշտոնից, որը նույնպես ընդունվել է ՀՖՖ նախագահի կողմից:
«Ես ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել ՀՖՖ նախագահին և ՀՖՖ Գործկոմին վստահության համար: Շնորհակալ եմ Հայաստանի ազգային հավաքականի ֆուտբոլիստներին համատեղ աշխատանքի համար: Ցանկանում եմ նորանոր հաջողություններ Հայաստանի ազգային հավաքականին»,  - ասել է Վարդան Մինասյանը:

Главный тренер сборной Армении по футболу Вардан Минасян ушел в отставку
Главный тренер сборной Армении по футболу Вардан Минасян представил заявление об отставке, которое принял президент Федерации футбола Армении (ФФА) Рубен Айрапетян. Об этом сообщает пресс-служба ФФА.
Вардан Минасян представил также заявление об отставке с поста технического директора ФФА, которое также было принято Айрапетяном.
«Хочу поблагодарить президента ФФА и исполком Федерации за оказанное доверие. Благодарен футболистам национальной сборной за совместную работу. Желаю новых успехов национальной сборной», – указал Вардан Минасян.
Завтра, 22 сентября, состоятся выборы президента ФФА. Единственный кандидат – директор СНБ Армении Артур Ванецян.