ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը բացել է պրեմիում դասի նոր «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղը
Հայաստանում պրեմիում բիզնեսի զարգացման և պրեմիում ծառայությունների փաթեթատերերի ավելի մեծ զանգվածին բանկային ծառայությունների տրամադրման նպատակով սեպտեմբերի 17-ից սկսել է գործել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի թվով երկրորդ պրեմիում դասի մասնաճյուղը՝ նոր «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղը: Մասնաճյուղը տեղակայված է Երևանի հենց սրտում՝ Կասկադի և Օպերայի և բալետի թատրոնի հարևանությամբ Մոսկովյան 35 հասցեում (Բանկի գլխամասային գրասենյակի գլխավոր մուտքի ձախ կողմում):
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մամուլի ծառայությունից հայտնում են, որ նոր ժամանակակից և ընդարձակ «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղում տրամադրում են հետևյալ ծառայությունները՝
• Արտոնյալ պայմաններով բանկային պրոդուկտների և ծառայությունների լայն ընտրանի,
• Ներդրումային և բրոկերային ծառայություններ,
• <ընտանեկան մասնաճյուղ>՝ հաճախորդի նաև ընտանիքի անդամների անհատական սպասարկում՝ ընտանեկան անհատական մենեջերների կողմից,
• World Black Edition պրեմիում դասի բանկային քարտերի ձևակերպում և սպասարկում,
• Լրացուցիչ ծառայությունների անվճար միացում՝ ՍՄՍ-, Ինտերներ- և Մոբայլ բանկ,
• Ճանապարհորդության ապահովագրություն,
• Օդանավակայանների ավելի քան 600 ՎԻՊ-գոտիներ անվճար մուտք՝ քարտով նվազագույն անկանխիկ շրջանառություն ապահովելու դեպքում,
• ՎՏԲ Խմբի ԱՊՀ երկրների ավելի քան 15,000 բանկոմատներից անվճար կանխիկացման հնարավորություն,
• Արձակուրդների և ճանապարհորդությունների ընթացքում դեպոզիտար պահատուփերում արժեքների անվտանգ պահպանություն,
• Կոնսյերժ ծառայություններ:
Անհատական մենեջերները յուրաքանչյուր հաճախորդին կցուցաբերեն հատուկ բարձրակարգ մոտեցում՝ ապահովելով հարմարավետ և որակյալ սպասարկում:
Մեր «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղի հարմարավետ միջավայրում հաճախորդները կկարողանան ոչ միայն բավարարել իրենց ֆինանսական պահանջմունքները, այլ նաև հարմարավետ անցկացնել գործնական հանդիպում կամ պարզապես հանգստանալ մեկ գավաթ սուրճի շուրջ:

С целью развития премиального бизнеса в Армении и предоставления банковских услуг большему количеству владельцев пакетов премиальных услуг с 17.09.2018 г. начал функционировать второй по счету премиальный офис Банка ВТБ (Армения) - новый офис «Привилегия».
Согласно релизу, офис расположен в самом сердце Еревана, рядом с Каскадом и театром оперы и балета по адресу ул. Московяна 35 (слева от главного входа в Головной офис Банка).
«Новый современный и просторный офис “Привилегия” Банка ВТБ (Армения) предоставляет следующие услуги:
• широкий спектр банковских продуктов и услуг на льготных условиях;
• инвестиционные и брокерские услуги;
• «семейный офис» - индивидуальное обслуживание также членов семей клиента с прикреплением семейных персональных менеджеров;
• оформление и обслуживание банковских карт премиальной категории World Black Edition;
• бесплатное подключение дополнительных услуг: СМС-, Интернет-, Мобильный банк;
• страхование во время путешествий;
• бесплатных вход в более 600 ВИП-зон аэропортов при обеспечении минимального безналичного оборота по картам;
• получение наличных бесплатно в более 15,000 банкоматах Группы ВТБ в странах СНГ;
• безопасного хранения своих ценностей в депозитарных ячейках в период отпусков, путешествий и т.д.;
• консьерж услуги», – говорится в сообщении.
Персональные менеджеры проявят индивидуальный подход к каждому клиенту, обеспечат комфортное и качественное обслуживание.
В уютной атмосфере офиса “Привилегия” клиенты смогут не только удовлетворить свои финансовые потребности, но также с комфортом провести деловую встречу или просто отдохнуть за чашечкой кофе.