Բակո Սահակյանը Քարվաճառում խորհրդակցություն է անցկացրել
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր այցելել է Շահումյանի շրջան և Քարվաճառ շրջկենտրոնում աշխատանքային խորհրդակցություն անցկացրել շրջվարչակազմի ղեկավարության հետ՝ շրջանի սոցիալ-տնտեսական զարգացման հետ կապված հարցերի շուրջ:
ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ՝ զեկույցներով հանդես են եկել շրջվարչակազմի ղեկավար Գագիկ Մարտիրոսյանը, վարչակազմի ստորաբաժանումների պատասխանատուներ:
Քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ Նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին:

Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited today the Shahumyan region and held a working consultation in regional center Karvachar with the regional administration on issues related to social and economic development of the region.
As the information department at the President’s Office reported, Head of the regional administration Gagik Martirosyan and responsible officials of the administration’s subdivisions delivered reports.
President Sahakyan gave corresponding instructions to the heads of the concerned structures for proper realization of the discussed issues.
State minister Grigori Martirosyan and other officials partook at the consultation, the source said.