ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը բարելավում է ավանդների պայմանները Խնայողությունների համաշխարհային օրվան ընդառաջ
Ամեն տարի Խնայողությունների համաշխարհային օրվան՝ հոկտեմբերի 31-ին ընդառաջ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է ավանդների պայմանների բարելավման մասին, դրանով իսկ մոտիվացնելով հաճախորդներին խնայել և ստանալ խնայողությունների եկամուտները:
Այս անգամ Բանկը ոչ միայն բարձրացնում է տոկոսադրույքները, այլ նաև նվազեցնում է ավանդների ձևակերպման համար նվազագույն շեմը, ինչպես նաև տրամադրում է հատուկ նվերներ իր ավանդատու-հաճախորդներին:
Բանկի մամուլի ծառայությունից հայտնում են, որ հոկտեմբերի 31-ից նոյեմբերի 2-ը ներառյալ, ձևակերպելով «Շահավետ» և «Պրոգրեսիվ» ավանդները ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում սկսած 10.000 ՀՀ դրամից՝ 365 օր ժամկետով, հաճախորդները կստանան հատուկ՝ 10%-ով բարձրացված տոկոսադրույք: 300.000 ՀՀ դրամ և ավելի գումարով ավանդ ներդնելիս հաճախորդները կստանան նվեր Բանկի կողմից:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում ավանդների ներդրման հիմնական պայմաններ
• ավանդի ձևակերպման հնարավորություն տարիքային բոլոր խմբերի համար՝ երեխայից մինչև թոշակառու,
• ցանկացած ժամկետով՝ 1-ի ամսից մինչև 15 տարի,
• հաճախորդի ցանկությամբ տոկոսագումարների ստացման հնարավորություն՝ ժամկետի սկզբում, ամսական պարբերականությամբ կամ ժամկետի վերջում,
• տոկոսագումարները անմիջապես ավանդի ձևակերպման պահին ստանալու հնարավորություն՝ համաձայն Բանկում գործող տոկոսադրույքների,
• ավանդի գումարի անսահմանափակ քանակությամբ մուտքագրումների և ելքագրումների հնարավորություն,
• ավանդի վաղաժամկետ դադարեցման հնարավորություն՝ տոկոսագումարների մասնակի պահպանմամբ:
• Բանկը տրամադրում է անվճար Mastercard քարտ ավանդի գործողության ողջ ժամանակահատվածի համար:
Վաղը, 31.10.2018 թ., ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը կմասնակցի Խնայողությունների համաշխարհային օրվան նվիրված ցուցահանդեսին, որը տեղի կունենա Մարիոթ հյուրանոցում ժամը 12:15-15:00: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հրավիրում է իր հաճախորդներին այցելել ցուցահանդեսը, որտեղ նրանց են սպասում են նվերներ ու անակնկալներ:
Խնայողությունների համաշխարհային օրվան ընդառաջ հատուկ պայմաններով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում ավանդների ձևակերպման մասին մանրամասն տեղեկություններին կարելի է ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքում, Բանկի մասնաճյուղերում և Տեղեկատվական կենտրոնի 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) улучшил условия вкладов ко Всемирному дню сбережений
Ежегодно ко Всемирному дню сбережений – 31 октября – Банк ВТБ (Армения) объявляет об улучшении условий своих вкладов, тем самым мотивируя клиентов сберегать и получать доходы от сбережений.
Согласно релизу, на этот раз Банк не только повышает процентные ставки, но также и снижает минимальный порог для оформления вкладов, а также преподносит специальные подарки своим клиентам-вкладчикам.
С 31 октября по 2 ноября 2018 года включительно, оформляя вклады «Выгодный» и «Прогрессивный» в Банке ВТБ (Армения) на сумму начиная от 10.000 драмов РА сроком на 365 дней, клиенты получат специальную повышенную процентную ставку – 10%. При открытии вкладов на сумму от 300.000 драмов РА и выше клиенты получат также подарок от Банка.
Основные условия оформления депозитов в Банке ВТБ (Армения)
• возможность оформления вклада для всех возрастных групп – от ребёнка до пенсионера,
• на любой период – сроком от 1-го месяца до 15-и лет,
• способ получения процентов по выбору клиента – в начале срока, с ежемесячной периодичностью или в конце срока,
• возможность получения процентов сразу в момент оформления вклада согласно действующим в Банке процентным ставкам,
• возможность пополнений и изъятий сумм из вклада в неограниченном количестве,
• возможность досрочного прекращения вклада с частичным сохранением процентов,
• Банк предоставляет бесплатную карту MasterCard на весь период действия вклада.
Завтра, 31.10.2018 г., Банк ВТБ (Армения) примет участие в посвященной Всемирному дню сбережений выставке, которая пройдет в отеле Мариотт Армения с 12:15-15:00. Банк ВТБ (Армения) приглашает своих клиентов посетить выставку, где их ожидают подарки и сюрпризы.
С подробной информацией о специальных условиях оформления вкладов в Банке ВТБ (Армения) к Международному дню сбережений можно ознакомиться на официальном сайте Банка www.vtb.am, в филиалах Банка и в Контактном центре по номеру 87-87.