Beeline-ը համալրել է «Սմարթ» սակագնային փաթեթների տեսականին երեք նոր հետվճարային և կանխավճարային առաջարկներով՝ «Սմարթ 9500», «Սմարթ 12000» և «Սմարթ 15000»: Փաթեթները հասանելի են ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար. այն բաժանորդների համար, ում հարկավոր է խոսելաժամանակի, կարճ հաղորդագրությունների և շարժական ինտերնետի մեծ փաթեթ։ Այս մասին հայտնում են ընկերությունից։
«Սմարթ 15000»-ն ամսական 15000 դրամ բաժանորդավճարի դիմաց առաջարկում է 10000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline-ի ցանցում՝ Հայաստանում և Ռուսաստանում, 700 րոպե՝ Հայաստանի այլ ցանցերին, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա, Ռուսաստանի այլ ցանցեր զանգահարելու համար, ինչպես նաև 50000 ՄԲ շարժական ինտերնետ, 1000 SMS հաղորդագրություն և 100 BeeTV ալիք։ «Սմարթ 9500» և «Սմարթ 12000» փաթեթների բաժանորդներն ամսական ստանալու են կրկին 10000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline-ի ցանցում՝ Հայաստանում և Ռուսաստանում, համապատասխանաբար 500 և 600 րոպե Հայաստանի, Արցախի, ԱՄՆ-ի և Կանադայի, Ռուսաստանի այլ ցանցեր զանգեր կատարելու համար, ինչպես նաև 20000 ՄԲ և 30000 ՄԲ շարժական ինտերնետ։
«Սմարթ» սակագնային փաթեթներն այսօր ամենամեծ պահանջարկն են վայելում մեր բաժանորդների շրջանում, և մենք հաճախ դրանք համալրելու առաջարկներ ենք ստանում՝ հատկապես կորպորատիվ հաճախորդներից, որպեսզի տրամադրվեն ավելի մեծ շարժական ինտերնետի և այլ ցանցերին զանգերի ծավալներ։ Beeline-ն աշխատում է, որպեսզի մարդկանց կյանքը դարձնի էլ ավելի լավը և հարմար, և մենք ուրախ ենք առաջարկել նոր սակագնային փաթեթներ, որոնք կբավարարեն ամենապահանջկոտ ու ակտիվ հաճախորդների կարիքները», - նշեց Հայաստանում Beeline գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Աղբյուրը նշում է, որ «Սմարթ 9500», «Սմարթ 12000» և «Սմարթ 15000» փաթեթների բաժանորդները կարող են օգտվել Yandex.Taxi, Yandex.Music, Yandex.Navigator և Yandex.Disc հավելվածներից՝ առանց ինտերնետի տրաֆիկի համար վճարելու:

Beeline дополнил линейку тарифных планов (ТП) «Смарт» тремя новыми постоплатными и предоплатными предложениями - «Смарт 9500», «Смарт 12000» и «Смарт 15000».
Тарифные планы, согласно релизу, доступны для физических и юридических лиц и рассчитаны на активных абонентов, кому нужен большой пакет разговорного времени, SMS и мобильного интернета.
Тарифный план «Смарт 15000» за абонентскую плату в 15000 драмов в месяц предлагает клиенту, 10000 минут для звонков на мобильную сеть Beeline в Армении и России, 700 минут для звонков на все сети Армении, НКР, США и Канады, а также 50000 МБ мобильного интернета, 1000 SMS и 100 каналов BeeTV. Абоненты тарифных планов «Смарт 9500» и «Смарт 12000» ежемесячно будут получать по 500 и 600 минут для звонков на все сети Армении, НКР, США и Канады, а также 20000 МБ и 30000 МБ мобильного интернета соответственно.
«Линейка тарифных планов «Смарт» сегодня является одной из самых популярных, и мы часто, особенно от корпоративных клиентов, слышим предложения сделать ее богаче, увеличив объем мобильного интернета и разговорного времени вне сети. Beeline работает, чтобы сделать жизнь людей проще и удобнее, и мы рады предложить новые тарифные планы, которые удовлетворят нужды самых требовательных и активных клиентов», – отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что клиенты тарифных планов «Смарт 9500», «Смарт 12000» и «Смарт 15000» смогут использовать приложения Яндекс.Такси, Яндекс.Музыка, Яндекс.Навигатор и Яндекс.Диск без тарификации. Более подробную информацию можно найти на сайте www.beeline.am, связавшись с операторами через официальную страницу Beeline в Facebook или позвонив по бесплатному номеру 0611.