Դեկտեմբերի 13-ին «Լոռիի» գլխավոր մարզիչ Արմեն Ադամյանը հրաժարականի դիմում է ներկայացրել։ «Լոռի» ՖԱ հիմնադիր Թովմաս Գրիգորյանի հետ հանդիպման ժամանակ որոշվել է, որ Արմեն Ադամյանը այլ պաշտոն կստանձնի ակումբում։ Այս մասին տեղեկանում ենք «Լոռի» ֆուտբոլային ակումբի պաշոտնական կայքից:
Արմեն Ադամյանը «Լոռին» գլխավորել է 2017 թվականի հուլիսի 25-ին: Ադամյանի գլխավորությամբ թիմը դարձել է 2017/18 թթ. մրցաշրջանի Հայաստանի Առաջին խմբի առաջնության չեմպիոն: Բարձրագույն խմբի ընթացիկ առաջնության աշնանային շրջանը «Լոռին» ավարտեց 5-րդ հորիզոնականում:

Главный тренер ФК «Лори» Армен Адамян сегодня, 13 декабря, представил заявление об отставке. На встрече с основателем ФК «Лори» Товмасом Григоряном было принято решение, что Армен Адамян займет другую должность в футбольном клубе. Об этом сообщается на официальном сайте ФК «Лори».
Отметим, что Армен Адамян занимал должность главного тренера с 25 июля 2017 года. Во главе с А. Адамяном ФК «Лори» стал Чемпионом первой лиги Чемпионата Армении сезона 2017/2018 гг. Осенний сезон Чемпионата Высшей лиги ФК «Лори» завершила, заняв 5 место.