ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկել է ոսկու գրավադրմամբ վարկերի շահավետ պայմաններով Ամանորյա ակցիա
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը՝ շարունակելով հաճախորդների համար լավագույն պայմաններով վարկերի տրամադրման ռազմավարությունը` մեկնարկել է ոսկու գրավադրմամբ վարկերի Ամանորյա ակցիա իջեցված էֆեկտիվ տոկոսադրույքներով:
Բանկը հնարավորություն է տալիս ձևակերպել ոսկյա իրերի գրավադրմամբ վարկ շահավետ պայմաններով.
• վարկի տարեկան անվանական տոկոսադրույք - սկսած 0% -ից *
• վարկը տրամադրվում է ոսկու գնահատված արժեքի մինչև 150% -ի չափով
• վարկի մարման ժամկետը մինչև 2 տարի է, ընդ որում` վարկի մարման կարգը ընտրվում է հաճախորդի հայեցողությամբ:
Բացի այդ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում գործում է հատուկ առաջարկ վերաֆինանսավորվող լոմբարդային վարկերիհամար: Տեղափոխելով ոսկու գրավադրմամբ վարկերը այլ բանկերից կամ վարկային կազմակերպություններից ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ` հաճախորդները կստանան գրավի գնահատված արժեքից 40%-ով ավել գումար:
Բանկի մամուլի ծառայությունից հայտնում են, որ ոսկու գրավադրմամբ վարկ ձևակերպելու դեպքում հաճախորդները կարող են օգտվել նաև հետևյալ առավելություններից.
- անհրաժեշտության դեպքում Բանկը կարող է միջոցներ տրամադրել հաճախորդի գործող վարկը այլ բանկում մարելու և ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում ավելի հարմարավետ պայմաններով նոր վարկ ձևակերպելու նպատակով,
- վարկի տրամադրման մասին որոշումը կայացվում է հաշված րոպեների ընթացքում,
- վարկի ձևակերպումը իրականացվում է տեղում հաշված րոպեների ընթացքում,
- վարկը ստանալու համար հաճախորդը պետք է ներկայացնի փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ. Անձը հաստատող փաստաթուղթ և հանրային ծառայությունների համարանիշ (սոցիալական քարտ):
Ավելի մանրամասն տեղեկություններ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում վարկավորման պայմանների վերաբերյալ կարելի է ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, պաշտոնական կայքում` www.vtb.am կամ 87-87 հեռախոսահամարով՝ Բանկի կոնտակտային կենտրոնում:

Банк ВТБ-Армения запустил Новогоднюю акцию по кредитам под залог золотых изделий на выгодных условиях
Банк ВТБ (Армения) запустил Новогоднюю акцию по кредитам под залог золотых изделий на выгодных условиях Банк ВТБ (Армения), продолжая свою стратегию предоставления кредитов на наилучших условиях для клиентов, запустил Новогоднюю акцию по кредитам под залог золотых изделий с пониженными эффективными процентными ставками.
Согласно релизу, банк дает клиентам возможность оформить кредиты под залог золотых изделий на выгодных условиях:
• годовая номинальная процентная ставка по кредиту - начиная от 0%*
• кредит выдается в размере до 150% от оцененной стоимости золота,
• срок погашения кредита - до 2-х лет, причем порядок погашения кредита выбирается клиентом на его усмотрение.
Кроме того, в Банке ВТБ (Армения) действует особое предложение для рефинансируемых ломбардных кредитов. Переместив кредиты под залог золота из других банков или кредитных организаций в Банк ВТБ (Армения), клиенты смогут получить сумму на 40% больше от оцененной стоимости залога.
Оформляя кредиты под залог золота в Банке ВТБ (Армения), клиенты могут воспользоваться также следующими преимуществами:
- в случае необходимости Банк может предоставить средства для погашения действующего кредита клиента в другом банке и оформления в Банке ВТБ Армения нового кредита по более выгодным условиям,
- решение о предоставлении кредита принимается в течение считанных минут,
- оформление кредита происходит на месте и занимает всего несколько минут,
- для получения кредита клиенту необходимо представить минимальный пакет документов - документ, удостоверяющий личность и номер общественных услуг (социальную карту).
Более подробную информацию об условиях кредитования в Банке ВТБ (Армения) можно узнать в филиалах Банка, на официальном сайте www.vtb.am, в Контактном центре Банка по номеру 87-87.