ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է հատուկ VTB-Transfer քարտ արտերկրից դրամական փոխանցումներ ստանալու համար
16:05 08/05/2019
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մշակել է VTB-Transfer քարտերի օգտագործման հատուկ պայամաններ այն հաճախորդների համար, ովքեր պարբերաբար ստանում են դրամական փոխանցումներ արտերկրից:
Ընկերությունից հայտնում են՝ քարտը ստանալու համար անհրաժեշտ է, որ հաճախորդը մեկ անգամ այցելի Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ, լրացնի հայտ և տեղում ստանա՝
• VTB-Transfer ակնթարթային թողարկման դրամային քարտ (եթե հաճախորդը պլանավորում է դրամական փոխանցումները միշտ ստանալ/փոխանցել ՀՀ դրամով),
• VTB-Transfer Mastercard Standart բազմարժութային քարտ (եթե հաճախորդը ցանկանում է օգտագործել դրամական փոխանցումների գումարը փոխանցված արժույթով – USD, EUR, RUB).
Քարտը ստանալուց հետո հաճախորդը կարող է ստանալ դրամական փոխանցումներ, առանց տանից դրուրս գալու կամ աշխատանքի վայրից հետևյալ հարմարավետ տարբերակներից մեկի միջոցով՝
• Կատարելով ընդամենը մեկ զանգ Կոնտակտային կենտրոն 87-87 հեռախոսահամարով,
• Ուղարկելով փոխանցումը ստանալու հայտ Մոբայլ բանկինգի միջոցով,
• Օգտվելով Call Back ֆունկցիայից՝ Բանկի կայքում:
Բանկի մասնաճյուղերի աշխատակիցներն ուրախ կլինեն օգնել նոր հաճախորդներին, ովքեր դեռ չգիտեն, թե ինչպես օգտվել VTB-Transfer ծառայությունից` տեղում ցուցադրելով ծառայությունը:
Քարտին դրամական փոխանցման հաշվեգրման պահին, հաճախորդը ստանում է SMS-ծանուցում Կոնտակտային կենտրոնի կողմից և կարող է առանց միջնորդավճարի կանխիկացնել փոխանցված գումարը քարտից՝
• ՀՀ դրամով՝ Երևանում և Հայաստանի մարզերում գտնվող Բանկի 160 բանկոմատների միջոցով,
• արտարժույթով ՝ Բանկի 70 մասնաճյուղերում:
Բացի այդ, VTB-Transfer քարտապանները կարող են օգտվել հետևյալ առավելություններից՝
• Կանխիկացման արտոնյալ փոխարժեք` քարտին փոխանցման հաշվեգրման պահին,
• Մինչև 1մլն. ՀՀ դրամի վարկային գիծ ստանալու հնարավորություն, դրամական փոխանցումների ստացման պատմության հիման վրա:
Քարտի սպասարկման ամենամսյա միջնորդավճարը կազմում է ընդամենը 60 ՀՀ դրամ, եթե հաճախորդն ամեն ամիս ստանում է քարտին նվազագույնը 1 դրամական փոխանցում:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում հաճախորդները կարող են ստանալ դրամական փոխանցումներ IntelExpress, MoneyGram, Convers Transfers, TelCell, Unistream և БЭСТ միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգերով:
Մանրամասն տեղեկատվություն VTB-Transfer քարտերի վերաբերյալ կարող եք իմանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am պաշտոնական կայքում, և Կոնտակտային կենտրոնից 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) предлагает специальную карту VTB-Transfer для получения денежных переводов из-за рубежа
16:45 08/05/2019
Банк ВТБ (Армения) разработал специальные условия пользования картами VTB-Transfer для клиентов, периодически получающих денежные переводы из-за рубежа.
Согласно релизу, для получения карты, клиентам необходимо всего один раз посетить любой филиал Банка, подписать заявление и на месте получить:
• драмовую карту моментальной выдачи VTB-Transfer (если клиент планирует всегда получать/конвертировать денежные переводы в драмы РА)
• стандартную мультивалютную карту VTB-Transfer Mastercard Standart (если клиент желает использовать сумму денежных переводов в валюте получения перевода – USD, EUR, RUB).
После получения карты, клиент может получать денежные переводы, не выходя из дома или рабочего места по одному из следующих комфортных вариантов:
• совершив лишь один звонок в Контактный центр по номеру 87-87
• отправив заявку на получение перевода через Мобильный банк
• воспользовавшись функцией Call back на сайте Банка.
Сотрудники филиалов Банка будут рады помочь новым клиентам, которые ещё не знают, как пользоваться услугой VTB-Transfer, продемонстрировав на месте лёгкость их пользования.
В момент зачисления денежного перевода на карту, клиент получает СМС-уведомление со стороны Контактного центра и может совершенно бесплатно обналичить сумму перевода с карты:
• в драмах РА через 160 банкоматов Банка в г. Ереван и регионах Армении,
• в инвалюте в 70 филиалах Банка.
Также держатели карт VTB-Тransfer могут воспользоваться следующими льготами:
• льготный курс конвертации в момент зачисления перевода на карту,
• возможность получения кредитной линии до 1 млн. драмов РА на основании истории получения денежных переводов.
Ежемесячная комиссия за обслуживание карты составляет всего 60 драмов РА, если клиент ежемесячно получает мин. 1 денежный перевод на карту.
В Банке ВТБ (Армения) клиенты могут получать денежные переводы по системам международных денежных переводов IntelExpress, MoneyGram, Convers Transfers, TelCell, Unistream и БЭСТ.
Подробную информацию о картах VTB-Transfer можно узнать в филиалах Банка ВТБ (Армения), на официальном сайте www.vtb.am и в Контактном центре Банка по номеру 87-87.