Beeline-ը մեծացրել է շարժական ինտերնետի ծավալները «Սմարթ» սակագնային փաթեթներում
Beeline-ը հայտարարում է «Սմարթ» սակագնային փաթեթներում ամսական շարժական ինտերնետի ծավալների ավելացման մասին։
Այսպես, «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթի բաժանորդները ամսական ստանալու են 3 ԳԲ շարժական ինտերնետ՝ նախկինում 1,5 ԳԲ-ի փոխարեն, իսկ «Սմարթ 2500» և «Սմարթ 3500» փաթեթների բաժանորդները համապատասխանաբար կստանան 5 և 7 ԳԲ՝ նախկին 3 և 4 ԳԲ-ի փոխարեն։
«Ամբողջ աշխարհում աճում են շարժական ինտերնետի օգտագործման ծավալները, իսկ օգտակար առցանց գործիքների ու նյութերի որակը բարձրանում է օրեցօր։ Եվ, որպեսզի այսօր մեր բաժանորդները հանգիստ կարողանան օգտվել իրենց սիրելի բջջային հեռախոսի հնարավորություններից, մենք Beeline-ում որոշել ենք մեծացնել շարժական ինտերնետի ծավալները մեր ամենատարածված «Սմարթ» սակագնային փաթեթներում։ Նշեմ, որ մեր բաժանորդներն այժմ յուրաքանչյուր ամիս ստանալու են գրեթե կրկնակի շատ ինտերնետ», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Սմարթ» սակագնային փաթեթների բաժանորդների կողմից չօգտագործված ինտերնետի ծավալը ամսվա վերջում չի զրոյացվում, այլ փոխանցվում է հաջորդ ամսվան։
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում, հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին կամ զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ Beeline-ի մոտակա վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում։

Beeline увеличил объем мобильного интернета в тарифной линейке «Смарт»
Beeline сообщает об увеличении ежемесячного объема мобильного интернета в предоплатных и постоплатных тарифных планах линейки «Смарт».
Так, согласно релизу, абоненты тарифного плана «Смарт 1500» ежемесячно будут получать 3 ГБ мобильного интернета вместо прежних 1,5 ГБ, а абоненты «Смарт 2500» и «Смарт 3500» - соответственно 5 и 7 ГБ вместо прежних 3 и 4 ГБ.
«Объемы использования мобильного интернета растут во всем мире, а количество полезных онлайн-инструментов и качество контента растут с каждым днем. И, чтобы сегодня наши абоненты комфортно использовали все возможности своего мобильного телефона, мы в Beeline решили увеличить объем мобильного интернета в самой популярной линейке наших тарифных планов «Смарт». Отмечу, что наши абоненты теперь ежемесячно будут получать почти в два раза больше интернета», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отмечается также, что не использованный интернет у абонентов тарифных планов «Смарт» не «сгорает» в конце месяца, а переносится на следующий.
Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am, связавшись с оператором в чате на официальной странице Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 0611 или в ближайшем офисе Beeline.