Արմեն Գյուլբուդաղյանց. Ամեն ինչ անելու ենք լավ արդյունքի հասնելու համար
Հունիսի 10-ին Հայաստանի ազգային հավաքականն անցկացրել է վերջին մարզումը հունիսի 11-ին կայանալիք Հունաստան-Հայաստան հանդիպումից առաջ: ՀՖՖ կայքից տեղեկանում ենք, որ Աթենքի Օլիմպիական մարզադաշտում կայացած մարզմանը մասնակցել են բոլոր 22 ֆուտբոլիստները: Հավաքականի մարզչական շտաբը փորձարկել է հիմնական կազմի մի քանի տարբերակ:
Հունաստան-Հայաստան հանդիպումը կսկսվի Երևանի ժամանակով 22։45-ին:
Նախօրեին Աթենքի Օլիմպիական մարզադաշտում, կայացել է Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Արմեն Գյուլբուդաղյանցի և կիսապաշտպան Գևորգ Ղազարյանի նախախաղային մամուլի ասուլիսը
«Թե հաղթած, թե պարտված խաղը պետք է շուտ մոռանալ, պատրաստվել հաջորդ խաղին։ Նոր խաղ է լինելու, պետք է մեծ տրամադրվածությամբ մոտենալ այդ խաղին, որ կարողանանք լավ արդյունքներ գրանցել»,- ասել է  Արմեն Գյուլբուդաղյանցը։
Նա նշել է, որ հաշվի են առնելու ինչ-որ գործոններ,  Հունաստանի հավաքականի ֆուտբոլիստների ուժեղ և թույլ կողմերը, բայց ավելի շատ կենտրոնանալու են իրենց խաղի վրա։

Head coach of the Armenian national football team Armen Gyulbudaghyants has assured the team will spare no effort to claim a victory against Greece in a Euro 2020 qualifying match on Tuesday evening.
A total of 22 Armenian footballers took part in the final training at the Olympic Stadium of Athens on Monday. The match starts at 10:45pm local time, the Football Federation of Armenia reported.
In a pre-match news conference on Monday, the manager stressed the teams and coaches should forget about both their defeats and victories and focus on the upcoming match.
He said they will consider some factors, including the strong and weak sides of the Greek footballers, but will mainly stay focused on their performance during the match.