ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ճանաչվել է VLV ընկերության լավագույն գործընկեր
Իր 15-ամյակի կապակցությամբ VLV ընկերությունը կազմակերպել էր հանդիսավոր միջոցառում, որի ընթացքում պարգևատրել էր լավագույն գործընկերների:
Ընկերությունից հայտնում են, որ VLV կենցաղային տեխնիկայի խանութների ցանցի հետ համագործակցության արդյունքում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ճանաչվել է լավագույն գործընկեր:
Բանկը 2012 թվականից աշխատում է VLV ընկերության հետ ու ներկայացված է Հայաստանի ողջ տարածքում: 7 տարի շարունակ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը պահպանում է լավագույն գործընկերոջ տիտղոսը:
Մրցանակը ստացել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մանրածախ բիզնեսի զարգացման դեպարտամենտի տնօրենի տեղակալ Հայկ Գևորգյանը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը երկար տարիների համագործակցում է Հայաստանի խոշոր առևտրային ընկերությունների հետ ու պահպանում է առաջատար դիրքեր լավագույն գործընկերների ցանկում:

Банк ВТБ (Армения) признан лучшим партнёром компании VLV
По случаю своего 15-летия компания VLV организовала торжественное мероприятие, на котором наградила своих лучших партнёров.
Банк ВТБ (Армения) по итогам сотрудничества с сетью магазинов бытовой техники компании VLV был признан лучшим партнёром.
Банк с компанией VLV работает с 2012 года, представлен во всех торговых точках по всей территории Армении и на протяжении 7 лет неоднократно отстаивал звание лучшего партнёра.
Награду принял Айк Геворгян, Заместитель директора департамента развития розничного бизнеса Банка ВТБ (Армения).
Банк ВТБ (Армения) в течение долгих лет сотрудничает со многими крупными торговыми компаниями Армении и сохраняет право лидерства среди лучших партнёров.