ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը և Visa ընկերությունը հնարավորություն են ընձեռում իրենց հաճախորդներին օգտվել աշխարհի բոլոր օդանավակայանների VIP գոտիներից
10:46 06/08/2019
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է իր բոլոր Visa Infinite և Visa Platinum քարտապաններին օգտվել Lounge Key ծառայությունից և վայելել աշխարհի 100 երկրների 300 քաղաքների 550 օդանավակայանների VIP գոտիները:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Lounge Key ծառայությունը նախատեսված է Visa Infinite և Visa Platinum այն քարտապանների համար, ովքեր հաճախ են ճանապարհորդում և շատ ժամանակ անցկացնում օդանավակայաններում: Եթե չվերթը չեղարկվել է կամ հետաձգվել, թռիչքների միջև գոյացել է երկար ժամանակահատված կամ պարզապես չվերթից առաջ կա ցանկություն հանգստանալու լռության մեջ, ապա Lounge Key ծառայությունը հենց Ձեզ համար է:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Պրեմիում քարտապանները կարող են օգտվել VIP գոտու ծառայություններից անվճար՝
• Visa Infinite քարտերով տարեկան 6 անգամ
• Visa Platinum քարտերով տարեկան 2 անգամ
Lounge Key ծառայությունը հաճախորդին թույլ է տալիս`
• կազմակերպել հանդիպումներ գործընկերների հետ, եթե չվերթը չեղարկվել է կամ հետաձգվել,
• աշխատել համակարգչով՝ ինտերնետային ցանց ազատ մուտք գործելու հնարավորությամբ, հարմարավետ աթոռներով և սեղաններով, հագեցած առանձին աշխատանքային գոտիներում,
• ցնցուղ ընդունել` աշխատակցից ստանալով լոգանքի պարագաներ,
• ճաշել բիզնես-սրահում՝ հաճելի և հարմարավետ մթնոլորտում, առանց ռեստորան այցելելու:
VIP գոտում գտնվելու համար բավական է VIP գոտու աշխատակցին ներկայացնել Ձեր Visa Infinite / Visa Platinum քարտը:
Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքում, Բանկի մասնաճյուղերում և 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) и компания Visa предоставляют возможность клиентам наслаждаться VIP-зонами аэропортов по всему миру
10:34 06/08/2019
Банк ВТБ (Армения) предлагает всем своим клиентам - держателям карт Visa Infinite и Visa Platinum, воспользоваться услугой Lounge Key и насладиться VIP-зонами 550 аэропортов в 300 городах 100 стран мира.
Согласно релизу, услуга Lounge Key Банка ВТБ (Армения) предназначена для тех держателей карт Visa Infinite и Visa Platinum, которые часто путешествуют и много времени проводят на территории аэропортов. В случае, если рейс отменили или задержали, появился большой промежуток времени между стыковочными рейсами или, если просто хочется отдохнуть перед вылетом в тишине, услуга Lounge Key наиболее удобный и комфортный.
Премиальные держатели карт ВТБ (Армения) могут воспользоваться следующим количеством бесплатных входов в VIP зону:
• ежегодно 6 раз по картам Visa Infinite
• ежегодно 2 раза по картам Visa Platinum
Услуга Lounge Key позволяет клиенту:
• организовывать встречи с деловыми партнерами в конференц-залах, если рейс отложен или объявлена задержка.
• работать за компьютером со свободным доступом к сети Интернет в отдельных рабочих зонах, оборудованных удобными креслами и столами.
• принять душ, получив купальные принадлежности у администратора.
• обедать в приятной, комфортной обстановке на территории бизнес-зала, не выходя в ресторан.
Для того, чтобы оказаться в VIP-зоне, достаточно показать сотруднику VIP-зоны свою карту Visa Infinite/Visa Platinum.
Подробную информацию можно получать в филиалах Банка ВТБ (Армения), на официальном сайте www.vtb.am и в Контактном центре Банка по номеру 87-87.