Բակո Սահակյանը խորհրդակցություն է անցկացրել
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 18-ին  անցկացրել է աշխատանքային խորհրդակցություն` Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի ենթակայության ներքո գործող հիմնարկների ղեկավարների մասնակցությամբ:
Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից հայտնում են, որ խորհրդակցությանը քննարկվել են մայրաքաղաքում նոր կորոնավիրուսի տարածման կանխարգելման եւ կայուն համաճարակային վիճակի պահպանման շրջանակներում իրականացվող համալիր աշխատանքների ընթացքին վերաբերող հարցեր:
Երկրի ղեկավարը հանձնարարականներ է տվել ներկաներին քննարկված հարցերին պատշաճ եւ համակարգված լուծում տալու ուղղությամբ:
Խորհրդակցությանը մասնակցում էին պետնախարար Գրիգորի Մարտիրոսյանը, Ստեփանակերտի քաղաքապետ Դավիթ Սարգսյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Artsakh Republic President Bako Sahakyan convened on Wednesday a working consultation with the heads of institutions under the jurisdiction of Stepanakert Municipality.
As the information department at the president’s Office reported, issues related to the process of complex activities being carried out within the framework of preventing the spread of new coronavirus and maintaining stable epidemic situation in the city were discussed during the consultation.
President Sahakyan gave relevant assignments to the attendees to provide proper and systematic solution to the issues under discussion.
Minister of State Grigory Martirosyan, Mayor of Stepanakert David Sargsyan and other officials partook at the consultation, the source said.