Վիվա-ՄՏՍ. «Լիցք+». շարունակեք օգտվել ծառայություններից՝ այժմ արդեն մինչև 1000 Դ չափով
Ակտիվացրեք «Լիցք+» ծառայությունը և շարունակեք օգտվել Վիվա-ՄՏՍ-ի ծառայություններից՝ այժմ արդեն մինչև 1000 դրամի չափով նախկին 200 դրամի փոխարեն:
Ի դեպ, 1000 դրամը կարող եք օգտագործել «Viva», «X», «Y» և «Z» սակագնային պլանների փաթեթները, ինչպես նաև «BIT», «Super BIT», «Super 0 օրական» և «Super զույգ» ծառայություններն ակտիվացնելիս հաշվեկշռին առկա չբավարարող գումարը լրացնելու համար:
Ծառայությունն ակտիվացնելու համար կարելի է օգտվել «Իմ Վիվա-ՄՏՍ» հավելվածից կամ պարզապես ուղարկել *221# հրահանգը: Ներբեռնեք «Իմ ՎիվաՍել-ՄՏՍ» հավելվածը «Play Store»-ում / «App Store»-ում:
Ծառայության ակտիվացման գինը կմնա անփոփոխ՝ 20 դրամ: Առաջարկը հասանելի է մինչև 2020թ. ապրիլի 30-ը, ներառյալ:
Ծառայությամբ տրամադրվող գումարը հնարավոր է օգտագործել ակտիվացման պահից սկսած՝ 30 օրվա ընթացքում նախկին 3 օրվա փոխարեն, իսկ նշված ժամանակահատվածում օգտագործած ծառայությունների դիմաց գումարը և ծառայության ակտիվացման գինը նոր և արդեն օգտվող բաժանորդները պետք է վճարեն ծառայության ակտիվացումից սկսած 60 օրվա ընթացքում, այլապես ծառայությունը բաժանորդի համար կարգելափակվի 90 օրով:
Իրավիճակով պայմանավորված՝ կուտակված և չվճարված պարտքերի պատճառով, հետվճարային սակագնային պլանների շրջանակներում տրամադրվող կապի ծառայությունները չեն կասեցվի, իսկ վճարումը կատարելու ժամկետները կհետաձգվեն մինչև ապրիլի ս.թ. 16-ը:

Viva-MTS offers “Recharge+” service to continue using the services now for up to AMD 1000
Activate the “Recharge+” service and continue using Viva-MTS services now for up to AMD 1000 instead of AMD 200 before, Viva-MTS reported. By the way, the AMD 1000 can be used to add to the insufficient sum available on your account balance when activating the “Viva” , “X”, “Y” and “Z” tariff plan packages, as well as “BIT”, “Super BIT”, “Super 0 Daily”, and “Super couple” services.
To activate the service, use "My Viva-MTS" app or simply dial *221#. Download “My Viva-MTS” application on Play Store / App Store.
The service activation fee will remain AMD 20 as before.
The offer is available till 30 April 2020, inclusively.
The sum provided by the service can be consumed within 30 days starting from the moment of activation, instead of 3 days before. The payment for the services used within the indicated period as well as the service activation fee shall be made by new and ongoing users within 60 days starting from the service activation; otherwise the service will be blocked for the subscriber for a 90-day period.
It is noted that with the current situation in mind, the deadlines of payments for postpaid services will be extended till April 16.