Թուրինի «Յուվենտուսի» գլխավոր աստղ Քրիշտիանու Ռոնալդուն վերջապես կարողացել է հասնել Իտալիա։ Նախկինում պորտուգալացի ֆուտբոլիստին որևէ կերպ չէր հաջողվում Պորտուգալիայից մասնավոր ինքաթիռով հասնել Իտալիա, քանի որ թռիչքներ չէին թույլատրվում։
Վեստի.ռու կայքը, հղում անելով Record-ին, գրում է, որ Ռոնալդուն վերադարձել է Թուրին ընտանիքի հետ միասին։ Անմիջապես Իտալիա վերադառնալուց հետո նա տեղափոխվել է երկուշաբաթյա կարանտինային տարածք։
Հիշեցնենք, որ Պորտուգալիայի հավաքականի ֆուտբոլիստը համավարակի պատճառով Իտալիայի առաջնության դադարեցումից հետո գնացել էր հայրենիք։

Главная звезда туринского "Ювентуса" Криштиану Роналду наконец-то смог добраться до Италии. Ранее португальскому футболисту никак не удавалось вылететь из Португалии на частном самолете из-за отсутствия разрешения на полет.
Как сообщает Record, Роналду вернулся в Турин вместе со своей семьей. Сразу же после возвращения в Италию он был отправлен на двухнедельный карантин.
Футболист сборной Португалии после приостановки чемпионата Италии из-за пандемии коронавируса улетел к себе на родину, передает сетевое издание "Вести.Ру".