«Թովմասյան» բարեգործական հիմնադրամը բիոքիմիական լաբորատորիայի անալիզատոր է նվիրել ոստիկանությանը
Հունիսի 23-ին «Միասին մենք կարող ենք» միջոցառման շրջանակներում  վերջին սերնդի բիոքիմիական լաբորատորիայի անալիզատորը «Թովմասյան» բարեգործական հիմնադրամի կողմից  պաշտոնապես հանձնվեց ոստիկանության պոլիկլինիկային։
Ներկա էին ոստիկանության պետի տեղակալ Հայկ Մհրյանը, «Թովմասյան» բարեգործական հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Արտակ Թովմասյանը, ոստիկանության բժշկական վարչության, պոլիկլինիկայի, հոսպիտալի ղեկավար կազմն ու բուժանձնակազմը։
Բիոքիմիական լաբորատորիայի անալիզատորը տեղափոխվեց ոստիկանության հոսպիտալի լաբորատորիա։
Նշենք, որ «Միասին Մենք Կարող Ենք» նախաձեռնությունը սկիզբ առավ մայիսի 2-ին ու դեռ շարունակվում է՝ ընդլայնելով իր սահմանները:
Նախաձեռնության շրջանակում միացի՛ր ընթացող ֆլեշմոբին և թո՛ղ Քո հետքը Նոր պատմության էջերում: Բարեգործական աճուրդը և հանգանակությունները դեռ շարունակվում են:

Благотворительный фонд «Товмасян» подарил Полиции РА биохимический анализатор
23 июня в рамках мероприятия «Вместе мы можем» биохимический лабораторный анализатор последнего поколения официально был передан от имени благотворительного Фонда «Товмасян» в поликлинику полиции.
Отметим, присутствовали заместитель начальника Полиции Айк Мгрян, председатель совета попечителей благотворительного фонда «Товмасян» Артак Товмасян, руководящий состав медицинского управления Полиции, поликлиники, госпиталя и медперсонал.
Биохимический лабораторный анализатор установлен в лаборатории госпиталя Полиции.
Отметим, что инициатив «Вместе мы можем» стартовала 2 мая и продолжается, расширяя свои границы.
В рамках инициативы каждый может присоединиться к проходящим флешмобам и оставить след на страницах новой истории. Опубликуйте фото на Ваших страницах с хештегом #twecan.