Այսօր «Նորք» ԻԿՀ տնօրեն Մհեր Դավիդյանցը հրավիրել է արտահերթ ժողով հիվանդանոցի անձնակազմի հետ։ Հիվանդանոցի ֆեյսբուքյան էջի փոխանցմամբ, տեղեկացնելով այն, որ այսօր տեղի է ունեցել հանդիպում ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանի հետ, Մհեր Դավիդյանցը ներկայացրել է աշխատանքից ազատման դիմում։
Իր խոսքում պարոն Դավիդյանցը խորին շնորհակալություն հայտնել ողջ անձնակազմին 2 տարիների ընթացքում համատեղ աշխատանքի համար, և հատկապես այն ահռելի աշխատանքի, որը կատարել է «Նորք» ԻԿՀ-ը անձնակազմը COVID 19 համավարակի շրջանում։
Հիվանդանոցի ողջ անձնակազմը հայտնել է իր երախտագիտությունը և շնորհակալական խոսքը հարգարժան Մհեր Դավիդյանցին, իր կատարած անգնահատելի աշխատանքի համար։

Mher Davidyants has resigned as Director of the Nork Infection Clinical Hospital in Yerevan.
At a special meeting with the hospital staff on Friday, Davidyants said he had submitted a letter of resignation to Minister of Health Arsen Torosyan earlier in the day, the hospital said in a statement.
In his speech, the doctor thanked the whole staff of the infectious disease hospital for the joint work of two years, especially for the tremendous efforts made by them during the COVID-19 pandemic.
The whole staff of the hospital expressed their gratitude to Davidyants for his invaluable work, the statement added.