«Հրապարակ». Փաշինյանը չի մասնակցել Սասուն Միքայելյանի դստեր հարսանիքին
«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Հրազդանի «Խնձորի այգի» ռեստորանում անցած շաբաթ տեղի է ունեցել «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Սասուն Միքայելյանի դստեր՝ Սաթենիկի, հարսանիքը: Փեսան Կոտայքի փոխմարզպետ Վասակ Վարդանյանն է, զույգը նշանադրվել էր մոտ 2 տարի առաջ, և քովիդի պատճառով շուրջ կես տարի հարսանիքը չէր կայանում:
Հարսանիքին մասնակցել է ավելի քան 40 մարդ, հնչել է կենդանի երաժշտություն, սակայն վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը, հավանաբար, աղմուկից խուսափելու համար, չի մասնակցել: Մարզպետարանից էլ հյուրեր չեն եղել, «Իմ քայլից» էլ՝ 1-2 պատգամավոր»։

«Грапарак»: Никол Пашинян не присутствовал на свадьбе дочери Сасуна Микаеляна
Газета «Грапарак» пишет: «На прошлой неделе в ресторане «Яблочный сад» в Раздане состоялась свадьба дочери депутата Национального Собрания Армении от фракции «Мой шаг» Сасуна Микаеляна – Сатеник. Жених – заместитель губернатора Котайка Васак Варданян, пара обручилась около 2 лет назад, и из-за коронавируса около полугода свадьбу откладывали».
«На свадьбе присутствовали более 40 человек, играла живая музыка, но премьер-министр Армении Никол Пашинян, вероятно, во избежание шумихи не приехал. Не было гостей и из областной администрации, а от фракции «Мой шаг» присутствовали 1-2 депутата», – пишет издание.