Առաջիկայում Հայաստանում սպասվում են լրջագույն քաղաքական զարգացումներ. Վանեցյան
«Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը մի քանի տասնյակ քաղաքացիների անդամատոմսեր է հանձնել։ Այս մասին հայտնում են կուսակցության մամուլի ծառայությունից։
Ողջունելով կուսակից ընկերներին՝ Արթուր Վանեցյանը նկատել է, որ յուրաքանչյուր նոր անդամը նոր ուժ է տալիս քաղաքական միավորին, իսկ այդ առումով «Հայրենիք»-ն ամեն օր է ուժեղանում։
Անդրադառնալով ներքաղաքական իրադարձություններին՝ Արթուր Վանեցյանը նշել է, որ առաջիկայում Հայաստանում սպասվում են լրջագույն քաղաքական զարգացումներ, որտեղ «Հայրենիք» կուսակցությունն ունենալու է առանցքային դեր։
Արարողության ավարտին քաղաքական ուժի ղեկավարը զրուցել է կուսակից ընկերների հետ և վստահեցրել, որ միասնական ջանքերի շնորհիվ «Հայրենիք»-ը հասնելու է իր հիմնական նպատակին՝ Հայաստանի Հանրապետությունում մարդը լա՛վ է ապրելու։

Vanetsyan: Major political developments expected in Armenia in near future
Leader of the opposition Homeland Party Artur Vanetsyan on Friday handed over membership cards to dozens of citizens, the party's press service said.
Welcoming the party members, Vanetsyan, who formerly headed the National Security Service of Armenia, said that each new member gives new strength to a political unit, adding his Homeland Party is getting stronger day to day in that sense.
Referring to the domestic politics, the party leader stressed that major political developments are expected in Armenia in the near future in which the Homeland Party will play a key role.
At the end of the event, Vanetsyan talked to his party members, expressing conviction that the Homeland Party will achieve its main goal to create good living conditions for all people in Armenia through joint efforts.