Առաջիկայում Հայաստանում սպասվում են լրջագույն քաղաքական զարգացումներ. Վանեցյան
«Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը մի քանի տասնյակ քաղաքացիների անդամատոմսեր է հանձնել։ Այս մասին հայտնում են կուսակցության մամուլի ծառայությունից։
Ողջունելով կուսակից ընկերներին՝ Արթուր Վանեցյանը նկատել է, որ յուրաքանչյուր նոր անդամը նոր ուժ է տալիս քաղաքական միավորին, իսկ այդ առումով «Հայրենիք»-ն ամեն օր է ուժեղանում։
Անդրադառնալով ներքաղաքական իրադարձություններին՝ Արթուր Վանեցյանը նշել է, որ առաջիկայում Հայաստանում սպասվում են լրջագույն քաղաքական զարգացումներ, որտեղ «Հայրենիք» կուսակցությունն ունենալու է առանցքային դեր։
Արարողության ավարտին քաղաքական ուժի ղեկավարը զրուցել է կուսակից ընկերների հետ և վստահեցրել, որ միասնական ջանքերի շնորհիվ «Հայրենիք»-ը հասնելու է իր հիմնական նպատակին՝ Հայաստանի Հանրապետությունում մարդը լա՛վ է ապրելու։

Артур Ванецян: В ближайшее время в Армении ожидаются серьезнейшие политические процессы
Председатель партии «Айреник» («Родина») Артур Ванецян вручил членские билеты нескольким десяткам граждан. Об этом сообщает пресс-служба партии.
Поприветствовав однопартийцев, Артур Ванецян отметил, что каждый новый член партии придает новые силы политической единице, а с этой точки зрения «Айреник» становится сильнее с каждым днем.
Коснувшись внутриполитических событий, Артур Ванецян отметил, что в ближайшее время в Армении ожидаются серьезнейшие политические развития, в которых партия «Айреник» будет играть ключевую роль.
По завершении церемонии руководитель политической силы побеседовал с товарищами по партии и заверил, то благодаря сплоченным усилиям «Айреник» достигнет своей основной цели: в Республике Армения человек будет жить хорошо.