Ադրբեջանի իշխանությունները քրոնիկ ահաբեկիչներ են, իսկ միջազգային հանրությունը` քրոնիկ կույր. Արցախի ՄԻՊ
10:55 09/10/2020
Արցախի Հանրապետության Մարդու իրավունքների պաշտպան Արտակ Բեգլարյանը հայտնել է, որ Ադրբեջանը հենց նոր մի քանի անգամ հարվածեց Ստեփանակերտի քաղաքացիական օբյեկտներին:
Այդ երկրի իշխանությունները քրոնիկ ահաբեկիչներ և հանցագործներ են, իսկ միջազգային հանրությունը` քրոնիկ կույր: Տուժածների վերաբերյալ տվյալներ առայժմ չկան:
Այս մասին գրում է Արցախի տեղեկատվական շտաբը

Омбудсмен Арцаха: Власти Азербайджана – хронические террористы и преступники, а международное сообщество – хронически слепо
11:17 09/10/2020
Защитник прав человека (омбудсмен) Республики Арцах (Нагорно-Карабахской Республики (НКР)) Артак Бегларян сообщил, что Азербайджан только что несколько раз ударил по гражданским объектам Степанакерта.
«Власти этой страны – хронические террористы и преступники, а международное сообщество хронически слепо. Данных о пострадавших пока нет», – приводит его слова информштаб Арцаха.