25.11.2020. Կորանավիրուսով 44 հիվանդ է մահացել
Հայաստանում երեկ կատարվել է 4198 թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 1563 նոր դեպք: Առողջացել է 1969 մարդ։ Մեկ օրում մահացել է 44 մարդ։ Նրանցից 6-ը,  ըստ առողջապահության նախարարության, ունեցել են կորոնավիրուսային վարակ, սակայն մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով։
ԱՆ ներկայացրած տվյալներով, նոյեմբերի 25-ի, ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 129085 դեպք, որոնցից 100913-ն` առողջացած, 2040-ը` մահվան ելքով: Մահվան ևս 513 դեպք է գրանցվել, երբ պացիենտներն ունեցել են կորոնավիրուսային վարակ, սակայն, ըստ ԱՆ-ի, մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով։
Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 25619 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ կատարվել է 494568 թեստավորում:

25.11.2020. За сутки в Армении подтверждено 1563 новых случая заражения коронавирусом
Согласно данным Национального центра по контролю и профилактике заболеваний министерства здравоохранения Армении, за минувшие сутки в республике подтверждено 1563 новых случая заражения коронавирусом (при проведенных 4198 тестах), выздоровели 1969 человек.
За минувшие сутки скончались 44 пациента с коронавирусом, 6 из них, согласно сообщению Минздрава РА, по причине другой болезни.
Таким образом, по положению на 11:00 среды, 25 ноября, число случаев заражения коронавирусом в РА достигло 129085. От COVID-19 выздоровели в общей сложности 100913 человек.
Число случаев с летальным исходом составило 2040. Зарегистрированы также случаи смерти пациентов, у которых был подтвержден коронавирус, но смерть наступила по причине другой болезни. Число таких случаев составляет 513.
Фактически на лечении находятся 25619  пациентов. В общей сложности было проведено 494568 тестирований.