Մոսկվայում հանդիպել են Հայաստանի, Ռուսաստանի ու Ադրբեջանի ԱԱԾ պետերը
Ռուսաստանի Դաշնության անվտանգության դաշնային ծառայության տնօրեն Ալեքսանդր Բորտնիկովի նախաձեռնությամբ դեկտեմբերի 28-ին Մոսկվայում տեղի է ունեցել եռակողմ հանդիպում ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության և Ադրբեջանի անվտանգության պետական ծառայության տնօրենների միջև:
ԱԱԾ մամուլի կենտրոնի փոխանցմամբ, հանդիպման ընթացքում քննարկվել են մի շարք անհրաժեշտ հարցեր, այդ թվում՝ նաև գերիների փոխանակման և անհետ կորածների որոնողական աշխատանքներին վերաբերող:
Պաշտոնական տեղեկատվության համաձայն, հանդիպման արդյունքում ձեռք են բերվել նաև պայմանավորվածություններ տարբեր ուղղություններով աշխատանքների իրականացման վերաբերյալ:

В Москве состоялась трехсторонняя встреча глав служб безопасности Армении, России и Азербайджана
По инициативе директора Федеральной службы безопасности Российской Федерации Александра Бортникова 28 декабря в Москве состоялась трехсторонняя встреча с главами Службы национальной безопасности Армении и Государственной службы безопасности Азербайджана. Об этом сообщает пресс-служба СНБ РА.
В ходе встречи был обсужден ряд приоритетны вопросов, в том числе касающихся обмена пленными и поиска пропавших без вести.
Согласно официальной информации, по итогам встречи достигнуты также договоренности о выполнении работ по разным направлениям.