25.02.2021. Կորոնավիրուսի 282 նոր դեպք է գրանցվել, ևս 5 մարդ մահացել է
Հայաստանում երեկ կատարվել է 3488 թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 282 նոր դեպք: Առողջացել է 467 հիվանդ: Մեկ օրում մահացել է 5 մարդ: Նրանցից 1-ը, ըստ առողջապահության նախարարության, ունեցել է կորոնավիրուսային վարակ, սակայն մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով:
Փետրվարի 25-ի, ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 171227 դեպք, որոնցից 162984-ն` առողջացած, 3179-ը` մահվան ելքով: Մահվան ևս  809 դեպք է գրանցվել, երբ պացիենտներն ունեցել են կորոնավիրուսային վարակ, սակայն, ըստ ԱՆ-ի, մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով։
Համավարակից ի վեր,  ըստ պաշտոնական տվյալների, Հայաստանում մահացել է 3988 կորոնավիրուսով հիվանդ։
Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 4255 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ կատարվել է 716682 թեստավորում:

25.02.2021. За сутки в Армении подтверждено 282 новых случая заражения коронавирусом
Согласно данным Национального центра по контролю и профилактике заболеваний министерства здравоохранения Армении, за минувшие сутки в республике подтверждено 282 новых случая заражения коронавирусом (при проведенных 3488 тестах), выздоровели 467 человек.
За минувшие сутки скончались 5 пациентов с коронавирусом, 1 из них, согласно сообщению Минздрава Армении, по причине другой болезни.
По положению на 11:00 четверга, 25 февраля, число случаев заражения коронавирусом в РА достигло 171227. От COVID-19 выздоровели в общей сложности 162984 человека. Число случаев с летальным исходом составило 3179.
Зарегистрированы также случаи смерти, когда у пациентов был подтвержден коронавирус, но смерть наступила по причине другой болезни. Число таких случаев составляет 809.
С начала пандемии, по официальным данным, в Армении скончались 3 988 человек с коронавирусом.
Фактически на лечении на данный момент находятся 4255 пациентов. В общей сложности было проведено 716682 тестирования.