Գորիսի փոխքաղաքապետին պատճառվել են մարմնական վնասվածքներ. Տեղյակ է պահվել ՄԻՊ-ը
Գորիսի փոխհամայնքապետ Մենուա Հովսեփյանի շահերի պաշտպան Դավիթ Կարապետյանը ՀՔԾ հաղորդում է ներկայացրել` նշելով, որ այսօր Հովսեփյանին ապօրինի բերման են ենթարկել։
Այս մասին տեղեկացնում է Գորիսի քաղաքապետ Իրինա Յոլյանն ու մանրամասնում, որ ոստիկանության քաղաքային վարչությունում, ենթադրաբար ղեկավար աշխատակիցներից մեկի հրահանգով, պատճառվել են մարմնական վնասվածքներ։
«Նշվածի մասին իրազեկվել է նաև Մարդու իրավունքների պաշտպանի աշխատակազմը։ Կից ուղարկվել են նաև լուսանկարներ»,-ասված է փոխքաղաքապետի ֆեյսբուքյան գրառման մեջ։

Вице-мэру Гориса нанесены телесные повреждения: Об этом проинформировали Защитника прав человека
Адвокат заместителя мэра Гориса Менуа Овсепяна Давид Карапетян представил сообщение в ССС, отметив, что сегодня Овсепян был незаконно подвергнут приводу.
Об этом сообщает мэр Гориса Ирина Йолян и уточняет, что в городском управлении полиции, предположительно по приказу одного из высокопоставленных сотрудников, вице-мэру были нанесены телесные повреждения.
«О случившемся был проинформирован также аппарат Защитника прав человека. К сообщению были приложены также фотографии», - говорится в сообщении заместителя мэра в соцсети Facebook.