«Մեծ ցուցակ». Անջելինա Ջոլին կատակել է իր միայնության մասին
Ամերիկացի դերասանուհի Անջելինա Ջոլին E! News տված հարցազրույցում կատակել է իր մենակության մասին թեմայի շուրջ: Այս մասին գրում է news.ru կայքը:
Նա ամուսնալուծվել է հայտնի դերասան Բրեդ Փիթից 2015-ին: Դերասանից բաժանվելուց հետո աստղը նոր հարաբերություններ չի սկսել: Նա խոստովանել է, որ շատ պահանջկոտ է տղամարդկանց հարցում:
«Հավանաբար, «ոչ»-երի մեծ ցուցակ ունեմ: Ես արդեն վաղուց մենակ եմ»,- ծիծաղել է Ջոլին:
Միևնույն ժամանակ, դժվար ամուսնալուծությունը ստիպել է նրան ժամանակավորապես հրաժարվել ռեժիսորական կարիերայից և վերադառնալ նկարահանումների հրապարակ: Նա զոհաբերել է սիրելի գործը հանուն նրա, որպեսզի ավելի շատ ժամանակ անցկացնել իր վեց երեխաների հետ: Դերասանուհին նշել է, որ նրանք բոլորը շատ ունակ ու հիանալի երեխաներ են:
«Իհարկե, երբ արթնանում ես, առաջին միտքն է՝ համոզվել, որ նրանց մոտ ամեն ինչ կարգին է՝ ֆիզիկապես և մտավոր: Բայց, անկեղծ ասած,  իմ կարծիքով, մի քանի տարի առաջ ամեն ինչ փոխվեց: Հիմա նրանք արթնանում են և մտածում, որ պետք է համոզվեն, որ իրենց մոր հետ ամեն ինչ կարգին է»,- կիսվել է դերասանուհին:

«Большой список»: Анджелина Джоли поделилась подробностями своего одиночества
Американская актриса Анджелина Джоли в интервью E! News пошутила на тему своего одиночества. В 2015 году она развелась в Брэдом Питтом. Об этом сообщает news.ru.
После расставания с актёром звезда так и не завела новые отношения. Она призналась, что очень требовательна к мужчинам.
Наверно, у меня очень большой список «нет». Я уже давно одна, — посмеялась  Джоли.
При этом тяжёлый развод вынудил её временно забросить карьеру режиссёра и вернуться к съёмкам в фильмах. Она пожертвовала любимым делом для того, чтобы больше времени проводить со своими шестью детьми. Актриса отметила, что все они очень способные и отличные ребята.
«Конечно, когда ты просыпаешься, первая мысль, которая тебя посещает, это что нужно убедиться, что с ними всё в порядке — физически и ментально. Но, честно говоря, по-моему, несколько лет назад всё поменялось. Теперь они просыпаются и думают, что им нужно убедиться, что с их мамой всё хорошо», — рассказала актриса.