#Antinikol_V-ն՝ Ոստիկանության Կենտրոնի բաժնի շենքին
ԱԺ նախկին պատգամավոր, «Եվրոպական ինտեգրացիա» ՀԿ նախագահ Նաիրիա Կարապետյանը ֆեյսբուքյան իր էջում հրապարակել է այս լուսանկարն ու գրել.
«#Antinikol_V-ն հիմա էլ լուսավորում է ՀՀ Ոստիկանության Կենտրոնի բաժինը, ուր բերման է ենթարկվել Կոնստանտին Տեր-Նակալյանը՝ նույն այս լուսավորությամբ Կառավարության շենքը զարդարելու համար:
«…Թավշյա Հիտլերին կապուտ»»։
Հիշեցնենք, որ երեկ #Antinikol_V գրությունը պրոյեկտորով կառավարության շենքի պատին ու հարակից ծառերին ցուցադրելու համար ոստիկանություն էր տարվել «Ադեկվադ» միաբանության անդամ Կոնստանտին Տեր-Նակալյանը։ Վերջինը քիչ ժամանակ անց ազատ էր արձակվել։

Надпись #Antinikol_V – на здании центрального отдела Полиции Армении в Ереване
Экс-депутат Национального Собрания Армении, председатель общественной организации «Европейская интеграция» Наира Карапетян на своей странице в социальной сети Facebook опубликовала снимок, сопроводив его описанием
«Надпись #Antinikol_V освещает сейчас здание центрального отдела Полиции Армении в Ереване, куда подвергли приводу Константина Тер-Накаляна (представителя ордена  «Адеквад». – ред.) – за украшение той же надписью здания правительства.
"…Бархатный Гитлер капут"».
Напомним, накануне за проецирование на здание правительства и прилегающие к нему деревья надписи #Antinikol_V Константина Тер-Накаляна подвергли приводу в Полицию и чуть позже отпустили на свободу.