Ամերիաբանկը հայտարարում է վճարային քարտերի դիզայնի մրցույթ, որին կարող են մասնակցել բոլոր ցանկացողները՝ թե՛ անհատները, թե՛ ընկերությունները:
Ամերիաբանկից հայտնում են, որ մրցույթը կանցկացվի «Քո ձեռագիրը բոլորիս ձեռքում» խորագրի ներքո` հնարավորություն տալով նկարիչներին և դիզայներներին դրսևորելու իրենց հմտությունները, ստեղծելու քարտ, որը յուրաքանչյուրը կցանկանա ունենալ իր դրամապանակում:
Ներկայացված դիզայնը պետք է ստեղծվի բանկի կողմից տրամադրված նախատիպի և պահանջների հիման վրա: Հարկավոր է տրամադրել դիզայնի ադապտացիա 3 դասի քարտատեսակների համար` Classic/Standard, Gold և Platinum:
Մրցույթի մասնակիցները պետք է ուղարկեն դիզայնի իրենց տարբերակը/ները [email protected] էլ. փոստով ս.թ. հունիսի 2-ին` Երևանի ժամանակով 12:00-ից մինչև ս.թ. հունիսի 18-ը` Երևանի ժամանակով 18:00 ներառյալ:
Հաղթողներն ընտրվելու են 2 փուլով: Մրցույթի մասնակցությունն անվճար է։
Մրցանակային ֆոնդ
Ամերիաբանկի աշխատակիցներից կազմված ժյուրիի և ֆեյսբուքյան լայքերի քվեարկության արդյունքում առավելագույն ձայները ստացած լավագույն դիզայնը, կարժանանա 1 մլն ՀՀԴ մրցանակի (առանց հարկերի և պարտադիր այլ վճարների):
Ֆեյսբուքի լայքերով առավելագույն ձայներ ստացած դիզայնի համար կտրամադրվի 200.000 ՀՀԴ (առանց հարկերի և պարտադիր այլ վճարների):
Ամերիաբանկի աշխատակիցներից կազմված ժյուրիի առավելագույն ձայներ ստացած դիզայնի համար կտրամադրվի 200.000 ՀՀԴ (առանց հարկերի և պարտադիր այլ վճարների):
Ամերիաբանկի առաքելությունն է` բարելավել կյանքի որակը, որդեգրած քաղաքականությունը` մարդակենտրոնությունը. ցանկացած լուծման կենտրոնում մարդն է:

Ameriabank announces a contest for the best design of bank cards, open to anyone – individuals and companies. The slogan of the contest will be “Your handwriting in everybody’s hands” thus offering artists and designers the opportunity to demonstrate their skills and create a card everyone would like to have in the wallet.
As the Bank said in a press statement, the card design shall be developed based on the template provided by the bank and the bank’s requirements. The design will need to be adapted to card types of 3 classes - Classic/Standard, Gold and Platinum.
The contest participants will need to send their version(s) of the card design to the email address [email protected] from June 2, 2021, 12:00 p.m. (noon) to June 18, 2021, 06:00 p.m., Yerevan time. Winners will be selected in 2 stages. Participation in the contest is free of charge.
Prizes
The best design according to the results of voting by the jury consisting of Ameriabank employees and based on the number of likes on Facebook will win the prize of AMD 1 million (without taxes and other mandatory payments).
The design getting the biggest number of likes on Facebook will win the prize of AMD 200,000 (without taxes and other mandatory payments).
The design getting the biggest number of votes of the jury consisting of Ameriabank employees will win the prize of AMD 200,000 (without taxes and other mandatory payments).
Ameriabank’s mission is to improve the quality of life, and the policy is to focus on people – people are the core of any solution.
For details about the contest terms and the procedure of participating in it, please follow this link: