Ծեծկռտուք՝ ոստիկանների մասնակցությամբ
«Այսօր՝ հունիսի 18-ին, «Դինամո» Հայաստանի մարզական հասարակական կազմակերպությանը կից՝ ոստիկանության Մարտական և ֆիզիկական պատրաստականության բաժնի առջև, 14:50-ի սահմանում ոստիկանների մասնակցությամբ ծեծկռտուք էր սկսվել։
Մի քանի ոստիկան ծեծում էր 2 հոգու, որոնք, ըստ ավտոկայանատեղիի աշխատակցի, ևս ոստիկաններ էին, սակայն այդ պահին քաղաքացիական հագուստով էին։
Մանրամասներ ճշտելու համար կապ հաստատեցինք «Դինամո» Հայաստանի մարզական հասարակական կազմակերպության հետ, մեզ որևէ բան չհայտնեցին, ուղղորդեցին դիմել ոստիկանություն։
Ոստիկանության լրատվականից Զարզանդ Գաբրիելյանը մեզ հետ զրույցում ասաց, որ միջադեպի վերաբերյալ տեղեկություն չունեն, զանգահարենք ավելի ուշ»։

Потасовка – с участием полицейских
«Сегодня, 18 июня, возле спортивной общественной организации Армении "Динамо" – напротив Отдела боевой и физической подготовки Полиции около 14:50 произошла потасовка с участием полицейских.
Несколько полицейских избивали двоих граждан, которые, по словам работника парковки, также были полицейскими, однако на тот момент были в гражданском.
Для выяснения подробностей мы связались с "Динамо", но нам ничего не сообщили, призвав обратиться в Полицию.
В пресс-службе полиции Зарзанд Габриелян сказал, что об инциденте информации у них нет, попросив перезвонить позднее».