Կոնվերս բանկն առաջարկում է մինչև հուլիսի 31-ը դառնալ Բանկի Visa Classic,Visa Gold, Visa Business և Visa Platinum քարտապան և օգտվել 50% սպասարկման տարեկան վճարի նվազեցված արժեքից քարտի գործողության ամբողջ ժամկետի համար: Հաճախորդի ցանկությամբ ընտանիքի անդամին անվճար կտրամադրվի նաև Visa Classic,Visa Gold կամ Visa Platinum կից քարտ` կախված հաճախորդի հիմնական քարտի տեսակից:
Իսկ պրեմիում դասի քարտերի դեպքում կառաջարկվի անհատական պահատուփի սպասարկման ծառայություն սպասարկման վճարի 50% նվազեցված արժեքով՝ Բանկի «Երիտասարդական», «Կիլիկիա», «Արշակունյաց», «Գյումրի», «Կենտրոնական» և «Նոր Նորք» մասնաճյուղերում, ինչպես նաև ստանալ Visa PaySticker կամ Visa MiniFob/իր աքսեսուարով/՝ առանց տրամադրման վճարի:
Նոր քարտապանները հնարավորություն կստանան մասնակցել նաև Կոնվերս բանկի Visa քարտապանների համար գործարկված ակցիային: Անկանխիկ գնումների խրախուսման միտված ակցիայի ընթացքում առավելագույն քանակի գնումներ կատարած և ոսկի միավորներ կուսակած հաճախորդները, կատարելով անկանխիկ գնումներ, կկուտակեն ոսկի միավորներ ու կստանան արժեքավոր նվերներ՝ մասնավորապես.
- ամենաշատ ոսկու միավորներ հավաքած առաջին 10 քարտապանները կստանան 10 գրամանոց ոսկու ստանդարտացված ձուլակտորներ(հարգը 999.9),
- իսկ ոսկու միավորների քանակով 11-50 հորիզոնականները զբաղեցրածները՝ 5 գրամանոց ոսկու ստանդարտացված ձուլակտորներ (հարգը 999.9):

Конверс Банк предлагает до 31 июля стать обладателем карт Visa Classic, Visa Gold, Visa Business и Visa Platinum и воспользоваться сниженной на 50% годовой комиссией за обслуживание в течение всего срока действия карты.
По желанию клиента, члену его семьи также будет бесплатно предоставлена карта, прикрепленная к Visa Classic, Visa Gold или Visa Platinum, в зависимости от типа основной карты клиента.
В случае карт премиум-класса будет предложена услуга персонального сейфа по сниженной на 50% стоимости платы за обслуживание в банках «Еритасардакан», «Киликия», «Аршакуняц», «Гюмри», «Кентронак» и филиалах Нор Норк, а также возможность получить Visa PaySticker или Visa MiniFob /с аксесуаром/ без платы за предоставление.
Новые обладатели карт также получат возможность принять участие в акции, запущенной для обладателей карт Visa Конверс Банка. В рамках данной кампании, направленной на поощрение безналичных платежей, клиенты, совершившие максимальное количество покупок и заработавших золотые баллы, получат ценные подарки, в частности:
- первые 10 обладателей карт с наибольшим количеством золотых баллов получат стандартизированные 10-граммовые золотые слитки (номинал 999,9),
- а занявшие 11-50 место по количеству золотых баллов получат стандартизированные 5-граммовые золотые слитки (класс 999.9).