Տիգրան Մուկուչյանը դուրս է գրվել հիվանդանոցից, նրա ինքնազգացողությունը լավ է
Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի նախագահ Տիգրան Մուկուչյանը դուրս է գրվել հիվանդանոցից: «Արմենպրես»-ի հետ զրույցում այս մասին ասել է ԿԸՀ նախագահի մամուլի քարտուղար Հերմինե Հարությունյանը:
«Մուկուչյանն արդեն դուրս է գրվել հիվանդանոցից, տանն է, ապաքինվում է, ինքնազգացողությունը լավ է»,-ասել է Հարությունյանը՝ հավելելով, որ մի քանի օր ապաքինումից հետո ԿԸՀ նախագահը կվերադառնա աշխատանքի:
Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի նախագահ Տիգրան Մուկուչյանը հուլիսի 14-ին, սրտամկանի կաթվածի ախտանշաններով տեղափոխվել էր հիվանդանոց, նրա սիրտը ստենտավորվել է:

Глава ЦИК Армении Тигран Мукучян выписан из больницы
Председатель Центральной избирательной комиссии Тигран Мукучян выписан из больницы.Об этом в беседе с Арменпресс сообщила пресс-секретарь председателя ЦИК Эрмине Арутюнян.
«Мукучян уже выписан из больницы, он дома, выздоравливает, чувствует себя хорошо», - сказала Арутюнян, добавив, что председатель ЦИК вернется к работе через несколько дней, когда поправится.
Председатель Центральной избирательной комиссии Тигран Мукучян 14 июля был доставлен в больницу с симптомами сердечного приступа, ему сделана операция по  стентированию.