Կոնվերս Բանկում ամփոփել են VISA միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի հետ երկու ակցիայի արդյունքները:
Բանկից հայտնում են, որ դրանցից առաջինի շրջանակում Վիզա քարտերով ամենաշատ Card to Card փոխանցումներ կատարած և ստացած 10-ական հաճախորդ ստացել է Երևան պարկի 2-ական տոմս, իսկ երկրորդ ակցիայի արդյունքում՝ Բանկի խրախուսման ծրագրի շրջանակում պարգևատրվել են Վիզա քարտերի վաճառք իրականացրած լավագույն աշխատակիցները:
Բանկում գոհունակություն են հայտնել երկու ակցիայի արդյունքներից և նշել. «Card to Card փոխանցումների խթանմանը միտված ակցիայի շրջանակում՝ միայն հուլիս ամսվա ընթացքում Card to Card փոխանցում է կատարել կամ ստացել մոտ 2000 Վիզա քարտապան, գործարքների թիվը գերազանցել է 5000-ը: Զգալիորեն աճել է նաև Վիզա քարտապանների թիվը: Ցուցանիշների էական աճը Բանկի առաջարկի նկատմամբ հաճախորդների վստահության և հետաքրքրության արդյունքն է»:
Օգոստոսի վերջին կավարտվի ևս մեկ ակցիա, որի արդյունքում որպես պարգև ոսկու ձուլակտորներ կստանան Վիզա վճարային քարտերով անկանխիկ գործարքներ կատարած ամենաակտիվ քարտապանները:

Converse Bank has finalized the results of VISA campaigns
Converse Bank has finalized the results of two VISA cobranded campaigns. Each of the top 10 customers having made the most C2C transfers with Visa card within the scope of the first campaign  got 2 Yerevan Park tickets, The Bank said in a released press statement.  The employees of the Bank having sold most Visa cards were awarded as the result of the second campaign.
The representatives of the Bank expressed their satisfaction with the results of both campaigns “During the C2C promotion campaign about 2000 Visa cardholders made or received transfers, and the number of transactions surpassed 5000 only in July.  In addition, the number of Visa cardholders grew significantly.  The considerable growth of indicators is the proof of the customer trust and interest in the Bank’s offer.”
It is noted that another campaign will be completed at the end of August, and the top cardholders having actively made cashless transactions with Visa payment cards will be awarded with gold bars.