Հարսանյաց զգեստով Քիմ Քարդաշյանը ներկա է եղել Քանյե Ուեսթի ալբոմի շնորհանդեսին
Քիմ Քարդաշյանը հարսանյաց զգեստով է հայտնվել Քանյե Ուեսթի «Donda» նոր ալբոմի երեկույթ -շնորհանդեսին, որը տեղի է ունեցել օգոստոսի 26 -ին՝ ռեփերից ամուսնալուծության հայց ներկայացնելուց մի քանի ամիս անց: SkyNews-ի տարածած լուրը ներկայացնում է «Գազետա ռու»-ն:
Ինսայդերների կարծիքով, Քարդաշյանի մասնակցությունը միջոցառմանը չի նշանակում զույգի վերամիավորում։ Հեռուստաաստղը և հիփ-հոփ արտիստը դեռ միասին չեն, իր հագուստով Քիմը պարզապես ուզում էր աջակցել իր նախկին սիրեցյալին, ում հետ փորձում է ջերմ հարաբերություններ պահպանել:
Քարդաշյանը բեմ բարձրացավ Balenciaga-ի հարսանյաց զգեստով`«No Child Left Behind» երգի ժամանակ: Միջոցառմանը մասնակցել են նաև սեռական ոտնձգության մեջ մեղադրվող Մերիլին Մենսոնը, և սկանդալային ռեփեր DaBady-ին:
Չիկագոյում կայացած երեկույթը թվով երրորդն էր, որը նվիրված էր Քանյեի «Donda» ալբոմի թողարկմանը, մինչդեռ սկավառակը դեռ չի թողարկվել:
Ռեփերը գրեթե երկու ժամ ուշացումով է ներկայացել միջոցառմանը, և այդ ամբողջ ընթացքում էկրանին հեռարձակվել է նրա մոր լուսանկարը, որին նվիրված է թողարկվելիք ալբոմը: Ներկայացման ընթացքում Ուեսթը, DaBady-ին և Մենսոնը կանգնած էին ռեփերի մանկության տան զարդարված շքամուտքում ՝ շրջապատված ոստիկանական հանդերձանքով պարողների ամբոխով և ամենագնացների շարասյունով:

Ким Кардашьян в свадебном платье появилась на презентации нового альбома Канье Уэста
Ким Кардашьян появилась в свадебном платье на очередной вечеринке-презентации нового альбома Канье Уэста «Donda», которая прошла 26 августа, — спустя несколько месяцев после подачи на развод с рэпером. Об этом сообщает SkyNews, передает gazeta.ru.
По информации инсайдеров, участие Кардашьян в мероприятии не означает воссоединения пары: телезвезда и хип-хоп-исполнитель до сих пор не вместе, своим появлением Ким хотела просто поддержать бывшего возлюбленного, с которым старается сохранить теплые отношения.
Кардашьян вышла на сцену в свадебном платье Balenciaga во время исполнения песни «No Child Left Behind». Также в мероприятии приняли участие скандальный рэпер DaBady и обвиняющийся в сексуальных домогательствах рокер Мэрлин Мэнсон.
Прошедшая в Чикаго вечеринка стала уже третьей, приуроченной к релизу альбома Канье «Donda», — при этом сама пластинка до сих пор не вышла.
Рэпер опоздал на мероприятие почти на два часа, а на экране все это время транслировалась фотография его матери, который посвящен грядущий альбом. В ходе выступления Уэст, DaBady и Мэнсон стояли на декорированном крыльце дома детства рэпера, их окружала толпа танцоров в полицейской экипировке и колонна внедорожников.