Մրցունակ հիփոթեք և ոչ միայն. Կոնվերս Բանկը Build Armenia-ի գործընկերն է
Կոնվերս Բանկը Build Armenia-ի գործընկերն է: Էքսպո-ցուցահանդեսի շրջանակում Բանկը  ոչ միայն ներկայացնելու է գործընկեր կառուցապատող ընկերությունների հետ հիփոթեքային վարկավորման առաջարկները, այլև ցուցահանդեսի հաճախորդների համար հանդես է գալու հետաքրքիր առաջարկներով:
«Կոնվերս Բանկը, ավանդաբար, հիփոթեքային  վարկավորման շուկայի առաջատարներից է:  Բանկն առաջարկում է ֆինանսավորում ինչպես սեփական ռեսուրսներով, այնպես էլ ծրագրային միջոցներով՝ մրցունակ տոկոսադրույքներով։ Հաճախորդներին որակյալ ծառայությունների մատուցումը  մշտապես մեր ուշադրության կենտրոնում է: Էքսպո ցուցահանդեսի այցելուները հնարավորություն կունենան տեղում ձեւակերպել հիփոթեք՝ մրցունակ պայմաններով, ինչպես նաեւ անվճար ստանալ Mastercard Standard կամ VISA Classic քարտ »,- ասել են Կոնվերս Բանկում։
Կոնվերս Բանկից հայտնում են, որ միջոցառմանը մասնակցում են  «Կառուցապատողների հայկական ասոցիացիայի» անդամ կառուցապատողները՝ ներկայացնելով առաջնային շուկայում առկա անշարժ գույքը:
Միջոցառումը միտված է համախմբել Հայաստանում ոլորտի առաջատարներ կազմակերպություններին, ներկայացնել  Ասոցիացիայի անդամ հանդիսացող կառուցապատողների կողմից առաջնային շուկայում ներկայացվող անշարժ գույքը՝ խրախուսելով վաճառքը, ինչպես նաեւ նպաստել գործարար կապերի հաստատմանը:
Build Armenia էքսպո-ցուցահանդեսը կկայանա սեպտեմբերի 24-25-ին՝ Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում:

Доступная ипотека и многое другое. Конверс Банк - партнер Build Armenia
В качестве партнера Build Armenia, Конверс Банк в рамках Expo выставки представит продукты ипотечного кредитования с партнерскими строительными компаниями, а также выступит с интересными предложениями для клиентов выставки.
«Конверс Банк традиционно является одним из лидеров на рынке ипотечного кредитования. Банк предлагает финансирование по конкурентным процентным ставкам как за счет собственных средств, так и в рамках программных фондов. Предоставление качественных услуг клиентам – одно из главных направлений деятельности банка.
У посетителей выставки будет возможность на месте оформить ипотеку на конкурентных условиях, а также бесплатно приобрести кредитную карту Mastercard Standard или VISA Classic», - говорится в сообщении Конверс Банка.
В мероприятии примут участие застройщики, являющиеся членами Армянской Ассоциации Застройщиков, которые представят недвижимость, доступную на первичном рынке.
Цель мероприятия - объединить лидеров отрасли в Армении, представить недвижимость, доступную на первичном рынке застройщиками - членами Ассоциации, обеспечить продвижение продаж, а также способствовать установлению деловых связей.
Выставка Build Armenia Expo пройдет 24-25 сентября в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна.