«Իշխանության սրտի ՄԻՊ թեկնածու դանիելիոաննիսյանները որևէ ձայն հանելո՞ւ են»
Իրավաբան Ռոբերտ Հայրապետյանը ֆեյսբուքյան գրառմամբ ուշադրություն է հրավիրել ՔՊ-ական պատգամավոր, Կապանի քաղաքապետի թեկնածուի՝ ԱԺ-ում երեկ ծավալած քարոզչության վրա։
«ՔՊ պատգամավոր Դավիթ Դանիելյանը, ով Կապան համայնքի ղեկավարի թեկնածու է, Կապանում ընտրություններից առաջ, ԱԺ ամբիոնից կոչով դիմեց քաղաքի բնակիչներին՝ օգտագործելով ԱԺ ամբիոնը քարոզչության նպատակով:
Հիմա իշխանության սրտի ՄԻՊ թեկնածու դանիելիոաննիսյանները կամ օրինակ լևոնբարսեղյանները որևէ ձայն հանելո՞ւ են, կամ արձանագրելո՞ւ են իրենց գեղարվեստականացված զեկույցներում էս փաստը։
Հա, ի դեպ, տեսա Կապանի ավագանու ՔՊ ցուցակը ու տրամաբանական հարց առաջացավ՝ ուտել ուրանալով հեշտա՞ ապրել»։

Юрист: Кандидатам сердца властей на пост омбудсмена даниелиоаннисянам нечего сказать?
Юрист Роберт Айрапетян на своей странице в соцсети Facebook обратил внимание на агитацию, которую провел вчера депутат Национального Собрания от партии «Гражданский договор», кандидат в мэры Капана Давид Даниелян.
«Депутат от ГД Давид Даниелян, который является кандидатом на пост руководителя общины Капан, перед выборами в Капане с трибуны НС с призывом обратился к жителям города, используя трибуну НС с целью агитации.
Теперь кандидаты сердца властей на пост омбудсмена даниелиоаннисяны или, например, левонбарсегяны скажут что-то, зафиксируют в своих художественных докладах этот факт?
Да, кстати, увидел список кандидатов ГД в Совет старейшин Капана, и возник логический вопрос: легко жить, забывая сделанное тебе добро?» - написал юрист.