Հայաստանի տարածքում նոյեմբերի 9-ի ցերեկը, 10-ի գիշերը, 12-14-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Նոյեմբերի 10-ի երեկոյան ժամերին, 11-ին շրջանների զգալի մասում սպասվում են տեղումներ, լեռնային և նախալեռնային շրջաններում՝ ձյան տեսքով: Քամին՝ հյուսիս-արևմտյան՝ 2-5 մ/վ, 10-ին առանձին շրջաններում սպասվում է քամու ուժգնացում՝ 15-20 մ/վ:
ԱԻ նախարարության հաղորդմամբ, օդի ջերմաստիճանը նոյեմբերի 11-ի ցերեկը կնվազի 10-12 աստիճանով, 12-13-ի գիշերը՝ 5-6 աստիճանով:
Երևանում նոյեմբերի 9-ի ցերեկը, 10-ի գիշերը, 12-14-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ։ Նոյեմբերի 10-ի երեկոյան ժամերին, 11-ին սպասվում են տեղումներ:

Air temperature to gradually go down by 10-12 degrees in Armenia
No precipitation is predicted in the territory of Armenia at night of November 10, on 12-14. In the evening of November 10, on 11 in most regions precipitation is predicted, in the mountainous and foothills in the forms of snow, Hydromet meteorological service reported. South-west wind speed is 2-5 m/s, on 10 in separate regions the wind speed may reach up 15-20 m/s.
The air temperature in the daytime of November 11 will gradually go down by 10-12 degrees, and at night- by 5-6 degrees, the source said.