Պուտինը, Փաշինյանը և Ալիևը կհանդիպեն Սոչիում նոյեմբերի 26-ին. Կրեմլ
ՌԴ նախագահ նախաձեռնությամբ նոյեմբերի 26-ին Սոչիում կկայանա Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինի, Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևի եռակողմ բանակցությունները:  Այս մասին հայտնում է Կրեմլի պաշտոնական կայքը
Բանակցությունների ընթացքում նախատեսվում է դիտարկել երեք երկրների ղեկավարների՝ 2020 թվականի նոյեմբերի 9-ի և 2021 թվականի հունվարի 11-ի պայմանավորվածությունների կատարման ընթացքը, ինչպես նաև նախանշել տարածաշրջանում կայունության ամրապնդման և խաղաղ կյանքի հաստատման հետագա քայլերը։ Առանձնահատուկ ուշադրություն է դարձվելու առևտրատնտեսական և տրանսպորտային կապերի վերականգնմանն ու զարգացմանը։
Բացի այդ, նախատեսված է, որ Վլադիմիր Պուտինն առանձին զրույցներ կունենա Նիկոլ Փաշինյանի և Իլհամ Ալիևի հետ:

Putin, Pashinyan and Aliyev to hold trilateral talks in Sochi on Nov. 26 – Kremlin
Russian President Vladimir Putin, Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan and Azerbaijani President Ilham Aliyev will hold trilateral talks in Sochi on November 26, the Kremlin press service reported on Tuesday.
The talks have been initiated by the Russian leader.
“It is planned to review the implementation of the agreements reached by the leaders of the three countries on November 9, 2020 and January 11, 2021, and to outline further steps to strengthen stability and establish a peaceful life in the region. Special attention will be paid to the restoration and development of trade, economic and transport links,” the Kremlin said.